Aktorka Krystyna Janda bardzo poważnie podchodzi do przestrzegania epidemicznych obostrzeń i jest zdania, że nic nie zwalnia nas z odpowiedzialności. Jej zdaniem szczególną czujność należy zachować w aktualnym czasie, kiedy czwarta fala staje się realna.

Zdaniem Jandy w naszym kraju, tak samo, jak w wielu europejskich państwach, powinny zostać wprowadzone restrykcje dla tych, którzy lekceważą rządowe zalecenia.

Aktorka z racji tego, że ma wielu znajomych poza granicami kraju, to doskonale orientuje się, jak się sprawy mają. W jej ocenie nasi zagraniczni sąsiedzi o wiele bardziej przykładają się do noszenia maseczek, czy dezynfekcji rąk.

— Wróciłam z Włoch, a potem z Chorwacji, wszędzie to jest przestrzegane restrykcyjnie. Do restauracji nie są wpuszczani ludzie bez świadectwa szczepienia. Nie dostanie się do ręki karty z menu, jak się wcześniej nie pokaże właśnie tego świadectwa, do hotelu się też nie wejdzie, nigdzie, nie wynajmie się łodzi, sprzętu turystycznego, nic, bez okazania tego dowodu — powiedziała Krystyna Janda.

Ponadto jest zdania, że wszyscy powinniśmy bezwzględnie stosować się do wprowadzonych zaleceń, by dbać o zdrowie swoje i innych.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

— Ja nie mam żadnej tolerancji na to, po prostu żadnej tolerancji. I wielokrotnie zwracałam uwagę, w sklepie na przykład, że ktoś jest bez maseczki i że ja bym jednak chciała, żeby założył, skoro stoi tak blisko za mną — podsumowała.

Tymczasem nie jest tajemnicą, że gwiazda przeszła ostatnio na głodówkową dietę. O fakcie tym poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych. Do wyznania na temat swojego radykalnego pomysłu skłonił ją ostatni wpis Bogusława Lindy, który opowiadał internautom, jak bardzo lubi testować nowe potrawy i odkrywać nowe miejsca.

Krystyna Janda w komentarzu pod zdjęciami aktora napisała, że sama postanowiła przejść na głodówkę kontrolowaną.

Nie ma to, jak próbować różnych rzeczy i odkrywać nowe miejsca, i wracać do ulubionych 😎 Kto lubi sobie pojeść w środku tygodnia? 😅 Które najlepsze?

Opublikowany przez Boguslaw Linda Środa, 13 października 2021

— Myślę, że pani tego nie potrzebuje. Krystyna Janda jest tylko jedna. Niepowtarzalna i nietuzinkowa osobowość w każdym wieku i zawsze na czasie. Wygląd jest tylko dodatkiem do Krystyny Jandy — czytamy w komentarzu.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

— Nie wymawiając, w naszym wieku na głodówki już za późno. Trzeba jeść owoce, warzywa, proteiny, najlepiej ryby. Organizm zaczyna już być mniej wydajny w przyswajaniu jedzenia — dodał inny internauta.

Zobacz również: „Koniec Mateusza Morawieckiego?” Krzysztof Jackowski miał przeczucie

Zobacz również: Jarosław Gowin zdradził, dlaczego poparł budowę muru na granicy. Szybko oberwał od internautów

źródło: niezalezna.pl, onet.pl

(Visited 557 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj