Nagranie ze studniówki w Elblągu odbiło się szerokim echem w mediach. Impreza w III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II zbulwersowała internautów z racji tego, że uczniowie w pewniej chwili zaczęli wykrzykiwać hasło „Je…ć PiS”.

Do całej sprawy, która miała miejsce w minioną sobotę, 15 stycznia odniosła się dyrekcja placówki. Impreza studniówkowa odbyła się w restauracji Nowa Holandia, a w pewnej chwili z głośników rozległ się utwór „Je…ć PiS”. Na udostępnionym nagraniu widać uradowanych maturzystów, którzy wykonywali skoczne tańce.

Wydarzenie zbulwersowało internautów, którzy zwrócili uwagę na to, że wulgarne hasła padły w placówce, która nosi imię Jana Pawła II.

– Należy w umowie z DJ zapisać, jaka muzyka nie może być puszczana na studniówce. Wychowawcy zareagowali na sytuację podczas imprezy i przeprowadzili rozmowę z DJ-em, ale niestety utwór już wybrzmiał – skomentowała sprawę dyrektor Barbara Orzech.

– Jestem już po rozmowie z firmą DJ Megafon, która dobierała utwory – dodała.

Dyrektor placówki dotarł do źródła, to znaczy upewnił się, który uczeń opublikował wideo. Udało się już przeprowadzić rozmowę ze sprawcą zamieszania oraz jego rodzicami. Uczeń będzie teraz ukarany naganą.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

– Bez względu, jakie imię nosi szkoła, takie zachowanie godzi w jej dobre imię i jest absolutnie naganne. Niestety incydent miał miejsce około godziny 2, gdy nie było mnie już na studniówce – podkreślono.

Zobacz również: Tusk wyznał, co zamierza zrobić z 500 plus i innymi świadczeniami PiS-u

Zobacz również: Grzegorz Braun niewinny ws. Niedzielskiego! Prokuratura umarza śledztwo

źródło: Twitter.com

(Visited 2 222 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj