W Zakopanem w nocy z 9 na 10 lipca doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem turystów, którzy bawili się na Krupówkach. Jeden z mężczyzn nagle przewrócił się na ziemię i nie dawał oznak życia. Do pomocy wkroczyli wezwani na miejsce policjanci, którzy błyskawicznie przystąpili do reanimacji.

Po północy mężczyzna, który wcześniej siedział z opuszczoną głową, nagle stracił przytomność. Gdy na miejsce przyjechała policja, leżał już na ziemi i nie oddychał.

– Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce okazało się, że trzeba jak najszybciej udzielić pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie, gdyż ustały jego funkcje życiowe. Policjanci natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, na bieżąco przekazując dyżurnemu informacje o stanie 36-latka – poinformowała policja w Zakopanem.

Policja opublikowała na Facebooku zdjęcia z monitoringu, na których widać mundurowych usiłujących pomóc mężczyźnie.

Nieprzytomny mężczyzna znajduje się aktualnie w zakopiańskim szpitalu. O jego życie walczyli tatrzańscy i małopolscy policjanci oraz ratownicy medyczni. Wiadomo, że jego stan jest ciężki i pozostaje pod stałą opieką lekarską.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Iga Świątek pokazała jak odpoczywa. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu [FOTO/WIDEO]

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Potężne wybuchy w Rosji. Są ciężko ranni [WIDEO]

Opublikowany przez Policja Zakopane Niedziela, 10 lipca 2022
Opublikowany przez Policja Zakopane Niedziela, 10 lipca 2022

źródło: Policja Zakopane, Facebook

(Visited 100 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj