Karolina Korwin Piotrowska doświadczyła uroku spędzanych wakacji nad morzem. Dziennikarka zabrała swoje ukochane psy na zasłużony urlop, niestety bezmyślność kilku plażowiczów sprawiła, że jeden z jej pupili wylądował u weterynarza.

Co się właściwie stało?

Trzy pieski rasy Jack Rusell terier to prawdziwa miłość Korwin Piotrowskiej. Dziennikarka w ostrnych słowach napisała, co sądzi o osobach, które pozostawiają resztki jedzenia na plaży.

— To jest Lolek. Ma niewiele ponad dwa lata i już trzeci raz jest nad morzem. I trzeci raz u weterynarza. Wszystko dlatego, ze ktoś zostawił na plaży przysypane piachem jedzenie. I pies, który plażę kocha, biega po niej swobodnie, jest na niej szczęśliwy, podbiegł, odkopał i zjadł. Teraz przed nami zastrzyki, kroplówki, ból, ciężka noc za nami. Wszystko dlatego, ze komuś nie chciało się ruszyć dupy i łaskawie wyrzucić resztek jedzenia do śmietnika- był oddalony o kilka metrów, nie trzeba było jechać setek kilometrów. Wystarczyło ruszyć dupe. Tylko tyle i aż tyle. Ruszyć dupę z piasku — grzmiała Piotrowska.

Zobacz również: Dorota Wellman krytykuje zachowanie Polaków nad morzem: „Panowie rechoczą obleśnie…”

View this post on Instagram

Dzień drugi 🐶

A post shared by Karolina Korwin Piotrowska (@karolinakp) on


Ponadto podała przyład psa, który lepiej potrafi zadbać o czystość nie tylko swoją, ale i otoczenia.

— To nie jest wina tego małego psa, że teraz jest chory. To wina człowieka, który był głupi, leniwy, bez wyobraźni, ale za to nażarty po kokardę. Psa można nauczyć czystości, Lolek jest czystym pieskiem, który w nocy i o poranku cierpiał bardzo także dlatego, że brudził, nie panował nad tym, a jest czyściochem i ma poczucie obciachu, kiedy coś ubrudzi. Ma niespełna 3 lata, ale wie, co to znaczy być czystym. W przeciwieństwie do tych, co tylko żrą, ale już nie myślą. Może nie mają czym. Mózg w zaniku. Bez względu na płeć, na kogo głosuje, w co wierzy, brudasem, leniem, do tego głupim może być każdy z nas, głupota atakuje demokratycznie. Człowieka jak widać czystości nauczyć się nie da. I jak tu nie lubić bardziej zwierząt od ludzi. Ruszcie dupy. Mózgi, jeśli je jeszcze macie, też. Warto — podsumowała.

źródło: dziennik.pl

(Visited 1 625 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj