Wydawnictwo SOEDESCO® przygotowuje pudełkowe wydanie gry Adam’s Venture®: Origins na Nintendo Switch. Trafi ono do sklepów 25 września 2020 roku. Przygodówka ta jest pierwszym IP należącym do SOEDESCO, które trafiło na przenośną konsolę Nintendo. Gra jest także dostępna na PlayStation®4, Xboksie One oraz dla posiadaczy PC na platformie Steam. W Adam’s Venture: Origins gracze muszą ruszyć głową, aby rozwiązać szereg tajemnic i zagadek. Tytuł oferuje wiele łamigłówek do rozwikłania o zróżnicowanym poziomie trudności.

Rozum ponad siłę mięśni


Głównym protagonistą gry jest tytułowy Adam i jego zaufana towarzyszka – Evelyn. Podróżują oni wspólnie po świecie i odwiedzają m.in. takie miejsca jak Jerozolima czy Francja, aby odkryć tajemnicę Edenu. Na swojej drodze napotykają jednak na wiele niebezpieczeństw. Poważne zagrożenie dla naszych bohaterów stanowi mroczna i zła organizacja Clairvaux Corporation, która śledzi każdy ich ruch. Jednak Adam nie ucieka się do przemocy i nie próbuje rozwiązać problemów siłą, a przy użyciu rozumu. Gra oferuje rozmaite łamigłówki do rozwiązania, które sprawiają, że rozgrywka jest ciekawa i wciągająca.

Przeczytaj również:  "Kuchenne rewolucje" notują znaczący spadek oglądalności. Program Gessler zniknie z anteny?

O Adam’s Venture: Origins
Rozpocznij swoją przygodę w Adam’s Venture: Origins już teraz! Są lata 20. ubiegłego wieku, a gracz wciela się w podróżnika i archeologa Adama Venture, który wyruszy w świat, by odkryć tajemnicę ogrodu Eden. Razem z wierną towarzyszką Evelyn przemierzą pradawne ruiny i rozwiążą niesamowite łamigłówki w różnych zakątkach świata. Na drodze stanie im zła korporacja Clairvaux, której celem jest szerzenie chaosu!


Cechy gry:

  • Odkryj pradawne ruiny i zdobądź cenne artefakty
  • Rozwiązuj kreatywne i ciekawie zaprojektowane łamigłówki
  • Przemierzaj dawno zniszczone lochy i zapomniane miasta przy użyciu linki z hakiem
  • Przeżyj niezwykle ciekawą opowieść dla całej rodziny, pełną nawiązań do historii świata

Przydatne linki:


Adam’s Venture: Origins – press kit
Adam’s Venture: Origins – trailer
Adam’s Venture: Origins na Nintendo Switch
SOEDESCO – oficjalna strona
SOEDESCO –  Facebook
SOEDESCO –  YouTube channel

(Visited 137 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj