Janusz Korwin-Mikke jak na swój wiek może pochwalić się doskonałą formą i kondycją. Wolnościowiec postanowił podzielić się w mediach społecznościowych tajemnicą, co składa się na jego dietę i dobre samopoczucie.

Przedstawiciel wolnościowego skrzydła Konfederacji i prezes partii KORWiN, niedługo skończy 80 lat. Wygląda jednak na to, że prezes partii czuje się świetnie i to wcale nie za sprawą zdrowej żywności.

Zobacz również: Amerykański naukowiec wyrzucony z grupy dyskusyjnej. Stwierdził że „istnieją tylko dwie płcie”

Prawicowy poseł zdradził na Twitterze, ile obecnie waży. Opublikował krótkie wideo, na którym widzimy, jak wskaźnik wagi oscyluje blisko 106 kg.

— Na śniadanko idę do KFC, później będzie konferencja prasowa. Na razie poranna kawa — herbaty nie mogę, bo zbyt zdrowa. Kawa oczywiście nienaturalna, tylko „przetworzona”, czyli rozpuszczalna. Do tego masa niezdrowego cukru — zdradził polityk.

Pomimo tego, jak podkreślił, nie cierpi na żadne poważniejsze schorzenia. Nawet przebycie koronawirusa, nie przyczyniło się do odczuwania poważniejszych dolegliwości. Korwin-Mikke regularnie ćwiczy i dba o swoją kondycję — prawdopodobnie dlatego cukier i fastfoody niespecjalnie mu szkodzą.

Przeczytaj również:  Poseł Lewicy z zapaleniem mięśnia sercowego. Trafił do szpitala

Zobacz również: Nie ma zmiłuj! Niedzielski złożył wniosek o ściganie osób, które wdarły się do bloku, w którym mieszka

źródło: nczas.com

(Visited 1 019 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj