Janusz Korwin-Mikke słynie z kontrowersyjnych komentarzy i często pada ofiarą krytyki — szczególnie w Sejmie. Tym razem parlamentarzysta ostro sprzeciwił się słowom, które padły pod jego adresem, a w jego ocenie są zwyczajnie kłamliwe. Korwin-Mikke zagroził jednej z posłanek, że jeżeli nie przeprosi, to skieruje sprawę do sądu.

Janusz Korwin-Mikke nie szczędzi mocnych wypowiedzi na temat systemu ochrony zdrowia w naszym kraju. Zdaniem polityka Konfederacji, posłanka Monika Falej z Lewicy nie zrozumiała, co w rzeczywistości miał na myśli. Jej wpis na Twitterze oburzył prawicowego posła do tego stopnia, że postraszył ją skierowaniem sprawy do sądu.

Zobacz również: Tomasz M. trafił do aresztu. Więźniowie z radością „przywitali” zabójcę 11-letniego Sebastiana [WIDEO]

— Kara nagany dla Janusza Korwin-Mikke za porównywanie lekarzy ratujących ludzie życie do „.typowe działania doktora Mengele, który w Oświecimiu mówi ten już do gazu, a ten niech jeszcze sobie trochę pożyje, „Jesteście mordercami, powiedzmy to jasno. Wstyd dla parlamentarzysty” — napisała Monika Falej na Twitterze.

Do jej słów odniósł się sam zainteresowany, który grzmiał, by „odszczekała” swoją wypowiedź.

— Albo Pani to odszczeka — i to szybko – albo idziemy do sądu! Przecież tlumaczylem na KEP, że to nie tyczy lekarzy, tylko USTROJU, ktory zmusza lekarzy do dzialania jak dr.Mengele. Co za ustrój, w którym idiotki NIC nierozumiejące zostają posłankami! — napisał Korwin-Mikke na Twitterze.

Przeczytaj również:  „Ławę rządową dla was trzeba zamienić na ławę oskarżonych”. Braun nie wytrzymał w Sejmie [WIDEO]

Zobacz również: Kwaśniewski: „Wcześniejsze wybory są bardzo prawdopodobne”. Były prezydent wspomina o Polskim Ładzie

źródło: wmeritum.pl

(Visited 10 406 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj