Poseł Konfederacji Konrad Berkowicz w mocnych słowach odniósł się do zaczepki Roberta Biedronia, którą ten zostawił na Facebooku.

– Minionej doby na COVID zmarło 775 osób. 775 osób zabraknie jutro przy stołach wigilijnych. Tymczasem Poseł Berkowicz świetnie się bawi i chwali się swoim brakiem empatii, rozumu, a przede wszystkim elementarnej odpowiedzialność. Poseł na Sejm RP… – napisał w czwartek, 23 grudnia Robert Biedroń. Do swojego wpisu dodał zdjęcie Berkowicza z maseczką na oczach.

Współprzewodniczący Nowej Lewicy szybko doczekał się odpowiedzi. Konrad Berkowicz wstawił na swojego Facebooka fotografię z Kongresu Lewicy, na której widać siedzących obok siebie bez maseczek Roberta Biedronia, Włodzimierza Czarzastego i Aleksandra Kwaśniewskiego.

– Hej, Robert Biedroń, a gdzie wasza „empatia i odpowiedzialność” na kongresie zjednoczeniowym lewicy w październiku? – czytamy słowa konfederaty.

Konfederacja od samego początku pandemii koronawirusa sprzeciwia się polityce obostrzeń i lockdownu. Posłowie popierają także dobrowolność szczepień i indywidualny wybór, jeśli chodzi o noszenie maseczek.

Posłowie Konfederacji, w tym najczęściej Grzegorz Braun byli kilkukrotnie wykluczani z posiedzeń sejmowych z powodu braku maseczek.

Zobacz również: Lech Wałęsa nie ma nastroju przed Świętami. Żali się na brak pieniędzy: „Jeden śledź na cztery osoby”

Zobacz również: Klaudia Jachira ponownie dała o sobie znać. Tym razem zmieniła słowa polskiej kolędy [WIDEO]

Hej Robert Biedroń, a gdzie się podziała wasza „empatia i odpowiedzialność” na kongresie zjednoczeniowym Lewicy w październiku?

Opublikowany przez Konrad Berkowicz Czwartek, 23 grudnia 2021

Źródło: DoRzeczy.pl, Facebook.com

(Visited 244 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj