Posłanka KO Klaudia Jachira opublikowała kolejne kontrowersyjne wideo. Tym razem widzimy na nim nietypową przeróbkę tradycyjnej polskiej kolędy, nawiązującej do kryzysu humanitarnego na polsko-białoruskiej granicy. Internauci nie kryli wściekłości.

Niedawno posłanka zasłynęła ze stworzenia własnej wersji „Roty” Marii Konopnickiej. Teraz przerobiła na swoją modłę tradycyjny polski utwór „Wśród nocnej ciszy”, wzbudzając gniew odbiorców.

Jachira w mocnych słowach nawiązała do marznących na granicy polsko-białoruskiej uchodźców, a także działań strażników granicznych.

— Wśród nocnej ciszy ktoś zamarza w lesie. Wstańcie strażnicy, dziecię się rodzi. Czym prędzej się ubierajcie, na Białoruś wypychajcie, pożegnać pana. Poszli, wypchnęli dzieciątka małe. Wszystkie rozkazy wykonane — słyszymy jak śpiewa Klaudia Jachira.

Pod jej wpisem w mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy, w przeważającej części niepochlebnych. Wielu internautów, szczególnie tych wierzących zarzuciło Jachirze obrazę uczuć religijnych.

— Ty jak zwykle profanujesz jak nie „Rotę”, to teraz kolędy polskie. Żadna z Ciebie pani poseł, żadna influencerka.. Jedynie Satyra, co nosi nazwisko Jachira… — czytamy w komentarzu.

— Niech Pani sobie już oszczędzi wstydu, popiera zabijanie dzieci w łonie matek, kłamie, jakoby nie udzielano pomocy matkom z dziećmi, które nielegalnie przekroczą granicę Polski (choć są przejścia graniczne), i jeszcze obraża Pani ludzi wierzących — dodał inny internauta.

Zobacz również: Ryszard Petru przyszedł do radia i od razu zaliczył wpadkę: „O matko…” [WIDEO]

Zobacz również: Daniel Olbrychski o lex TVN i sytuacji w Polsce: prezes dał nam karykaturę

Kolęda na granicy.

Kolęda na granicy.

Opublikowany przez Klaudię Jachirę Środa, 22 grudnia 2021

Źródło: Facebook.com, o2.pl, Twitter.com, tysol.pl

(Visited 464 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj