Konrad Berkowicz w kolejnym wystąpieniu w Sejmie sprzeciwił się rozdawnictwu i szalejącej inflacji. Skrytykował przy tym kolejne pomysły partii rządzącej i opozycji.

Chodzi m.in. o podniesienie 500 plus do 700 plus. Konfederacja zdecydowanie sprzeciwia się takim rozwiązaniom, które działają na niekorzyść Polski i Polaków.

– To, że mówicie dzisiaj o inflacji, która wymusza podwyższanie stóp procentowych i mówicie dzisiaj o konieczności wakacji kredytowych, to nie kryzys, to rezultat tego, że wasze rozumy były na wakacjach jakiś czas temu. Przypomnę, że to nie tylko PiS, ale wszyscy od PiS-u po Platformę, po Lewicę głosowaliście za lockdownami, które przerwały łańcuchy dostaw, a to spowodowało, że teraz popyt jest większy niż podaż, a więc mamy wysoką inflację – powiedział polityk Konfederacji.

– To wy wszyscy, od lewa do prawa, głosowaliście za rozdawnictwem. Nawet dziś słyszymy, że Donald Tusk proponuje zamienić 500+ na 700+, a więc jest za kolejnymi powodami obecnej inflacji, a teraz krzyczycie, że rząd dodrukowuje pieniądze, co jest oczywiście skandaliczne, ale jest to wynikiem tego, że za tym rozdawnictwem, ponad miarę, głosowaliście. Zatem można by pomyśleć, że nauczycie się na własnych błędach, ale teraz znowu proponujecie rozwiązania, które znowu napędzą inflację – dodał Konrad Berkowicz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: USA: Kamery przy zoo nagrały tajemniczego osobnika. Czy to legendarna Chupacabra?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Papież Franciszek szokuje: „Trzecia wojna światowa została wypowiedziana”

źródło: YouTube

(Visited 176 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj