Dziennikarka ukraińskiej telewizji sportowej Dasza Sawina opublikowała zdjęcia z Robertem Lewandowskim i napisała: Tym razem spotkałam się z Robertem Lewandowskim. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy, bo w ich życie wkroczył bezwzględny ruski mir – czytamy.

Dziennikarka ukraińskiej telewizji Futbol 1/2/3 Dasza Sawina rozmawiała z Robertem Lewandowskim, z którym zrobiła sobie wspólne zdjęcie. Polski napastnik wręczył jej nawet koszulkę z autografem.

Koszulka reprezentacji Polski została wystawiona na aukcję, a cała suma zostanie przekazana na pomoc dla Wiaczesława Jałowa – 18-latka, który w wyniku bombardowania stracił matkę.

Jak się okazuje, mama nastolatka zginęła na jego oczach. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w marcu we wsi Wierchnietorieckoje. 18-latek jechał do domu razem z matką, kiedy obok nich spadły dwie rosyjskie bomby.

Chłopak próbował samodzielnie pomóc matce, jednak na niewiele się to zdało. Kobieta zmarła. Wiaczesław nie ma innych krewnych, sam wychowuje młodsze rodzeństwo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Papież Franciszek szokuje: „Trzecia wojna światowa została wypowiedziana”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stanisław Żółtek o wolności: Rządy skorzystały z tej pandemii, żeby wziąć za twarz narody [WIDEO]

źródło: Instagram.com

(Visited 332 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Urugwajski piłkarz wściekł się i zdemolował ekran VAR [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj