propolski.pl: Koniec serialu Świat Według Kiepskich

Koniec „Świata według Kiepskich”. Powstanie książka na bazie serialu

Serial „Świat według Kiepskich” dobiegnie niedługo końca. O szczegółach decyzji poinformowała Nina Terentiew, mówiąc, że stacja nie planuje kontynuacji kultowego sitcomu.

Powodem tej decyzji jest śmierć głównych aktorów. Dla podsumowania ponad 20 lat emisji serialu zostanie wydana książka o przygodach „Kiepskich”.

„Świat według Kiepskich” to serial, który był legendą polskiej telewizji. Bawił, uczył, rozśmieszał, a innych denerwował. Pierwszy odcinek ukazał się 16 marca 1999 roku i od tej pory były tworzone na bieżąco. Niestety do czasu. Dyrektor programowa telewizji Polsat Nina Terentiew przekazała, że perypetie mieszkańców kamienicy we Wrocławiu niedługo się skończą.

– Po ponad 20 latach nie wykluczam, że zakończymy produkcję »Świata według Kiepskich«, których zrealizowaliśmy 588 odcinków. W sitcomie występują i występowali aktorzy, których śmiało mogę nazwać wybitnymi artystami. Trudno będzie nam się z nimi rozstawać, ale fani zawsze będą mogli przypomnieć sobie wszystkie sezony serialu na naszej bezpłatnej platformie Polsat Go – poinformowała w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Nina Terentiew.

Przyczyną takiej, a nie innej decyzji ma być śmierć aktorów: Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego, którzy odgrywali postacie Mariana Paździocha i Arnolda Boczka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Grzegorz Schetyna wspomina wybory parlamentarne: Wygralibyśmy, gdyby na czele PO stanął…

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Walią. Kto zagra?

źródło: wirtualnemedia.pl, plejada.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these