propolski.pl: Andrzej Chyra wściekł się na Campus Polska

„Komu chcecie dopie*rzyć?”. Andrzej Chyra wściekł się na Campus Polska [WIDEO]

Andrzej Chyra wściekł się podczas Campus Polska Przyszłości w Olsztynie. Aktorowi puściły nerwy, a uczestnicy spotkania próbowali tonować jego emocje.

Na Campus Polska zorganizowanym przez Rafała Trzaskowskiego przybyło mnóstwo gości ze świata polityki i kultury. Także aktor Andrzej Chyra, który brał udział w debacie „Artyści i aktywizm”. Nie wszystkie pytania uczestników przypadły mu do gustu.

Jedno z nich zadane przez uczestniczkę debaty wprawiło go w szał.

– Czy uważacie, że aktorzy powinni być uczeni odpowiedzialności społecznej i tego, jak powinni swoją wrażliwością, jak i zaangażowaniem, okazywać wsparcie dla różnych inicjatyw? I czy, i jak powinniśmy uczyć młodych artystów zaangażowania społecznego? – zapytała.

– Nie – odpowiedział krótko Chyra.

– Przepraszam bardzo. Wszyscy nagle się zajęli przemocą w teatrze. Niedawno jakieś dziewczyny poprosiły mnie, abym udzielił głosu na ten temat. Czy wyście poszaleli?! Będziecie robić ogólnopolską akcję „przemoc w teatrze”?! Przepraszam, ale o co chodzi? Komu chcecie dopie*rzyć, robiąc ogólnopolskie kampanie na ten temat? Przecież to kompletnie chore. Chcecie uczyć artystów, jak mają się zachowywać? Jak uczestniczyć? Bo co, przepraszam?! – powiedział Chyra, nie hamując emocji.

źródło: YouTube / plotek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these