Ekspert, który wystąpił w propagandowym programie na antenie rosyjskiej telewizji Rossija 1, zszokował dziennikarkę. Wszystko przez to, że nagle zaczął krytykować Władimira Putina.

Nagranie opublikowała dziennikarka, Julia Davis, który często komentuje tego typu materiały pojawiające się w rosyjskiej telewizji.

„Eksperci państwowej telewizji ostrzegają, że delegacja Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) może potajemnie umieścić miny w elektrowni atomowej w Zaporożu, ale w tym nagraniu dzieje się o wiele więcej, nawet krytyka rządu. Niezręczne chwile” – czytamy na Twitterze.

Gościem programu był Dmitrij Jegorczenkow, który skomentował misję MAEA do Zaporoskiej Elektrowni Atomowej. Podsumował ją jako „nacisk Zachodu na działanie przeciwko rosyjskim interesom”.

W programie obecny był jeszcze Michał Dielagin, który również nie przebierał w słowach.

„Rosyjski przemysł obronny pracuje nad maksymalizacją zysków banków rządowych, ale z drugiej strony nad finansowaniem jachtów oligarchów. Pojawiają się pytania, dlaczego tak jest. Rosjan czeka bolesny i przerażający okres niestabilności” – kontynuował. Dziennikarka nie kryła zdziwienia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tragedia w Lubieni. Kierowca wpadł na chodnik i zabił ciężarną kobietę

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Komu chcecie dopie*rzyć?”. Andrzej Chyra wściekł się na Campus Polska [WIDEO]

źródło: Twitter

(Visited 182 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj