propolski.pl: Marianna Schreiber rapuje

„Klikacie na własną odpowiedzialność…”. Marianna Schreiber opublikowała nagranie na którym rapuje [WIDEO]

Liderka ugrupowania „Mam Dość” – Marianna Schreiber wystąpiła na nagraniu pt. Polityczny dramat. Żona szefa Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasza Shreibera poinformowała w maju, że zakłada własną partię o nazwie „Mam Dość”.

Schreiber często bez ogródek krytykuje partię, do której należy jej mąż. Liderka „Mam Dość” ponownie zaskoczyła internautów, pokazując nagranie, w którym rapuje.

– Oburzeni i zmartwieni, szarzy ludzi, nie elity, zaniepokojeni. Z parciem na szkło, tam panie i panowie walczą, kogo dziś obarczą? I za co? Gdzieś mają Polskę i NATO! – słyszymy na nagraniu.

Klip „podał dalej” dziennikarz Radia Nowy Świat, Klaudiusz Slezak, który napisał: „Uwaga: klikacie na własną odpowiedzialność…”.

Marianna Schreiber jeszcze wiosną mówiła o szczegółach nowej akcji.

– Mój cel to pomoc ludziom i jeżeli to przy tym polityka, to tak najwyraźniej musi być – wyjaśniła żona posła PiS.

Na pytanie o postulaty ugrupowania odpowiedziała: „Po pierwsze mamy dość niedostatku finansowego, złej i trudno dostępnej opieki medycznej, trudnego startu w dorosłość dla młodych”.

– Mamy też dość wpływania na sumienie obywateli, chcemy, żeby państwo było świeckie. Ja jestem osobą wierzącą owszem, wierzę w Boga i kiedy mam taką potrzebę serca to idę do kościoła, wtedy, kiedy tego potrzebuję, ale nie leżę krzyżem na pokaz – tłumaczyła.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gen. Skrzypczak przyznaje: „Nie wykluczam posiadania przez Ukrainę broni jądrowej”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kaczyński przekonuje: przed rządami PiS ludzie byli tak biedni, że zbierali po lasach kartofle zasadzone dla dzików [+WIDEO]

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these