Posłanka Klaudia Jachira opublikowała na Facebooku post dotyczący powstania na granicy z Białorusią muru. Zadała również internautom krótkie pytanie.

– Ta zapora to wielka sprawa dla naszego bezpieczeństwa. Uniemożliwiliśmy powstanie wschodnioeuropejskiego szlaku nielegalnej migracji, która miała zdestabilizować sytuację polityczną i społeczną w naszej części świata – mówił minister Mariusz Kamiński, 30 czerwca podczas konferencji prasowej.

Wiceminister Maciej Wąsik zaznaczył, że jesienią minionego roku Komitet Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Obronnych ogłosił powstanie zapory. Niedługo później stworzono ustawę, którą przyjęły Sejm i Senat. Następnie została podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Posłanka Klaudia Jachira zabrała głos w kwestii zakończenia budowy muru. Opublikowała wpis na Facebooku i Twitterze, w którym zadała internautom pytanie. Nie spodziewała się jednak, że uzyska taką odpowiedź.

– W Polsce powstały dwa mury – jeden Wąsika na granicy z Białorusią, a drugi jest rzeźbą, która układa się w napis SORRY i przeprasza za ten pierwszy. Który wolisz? – napisała parlamentarzystka na Facebooku i Twitterze.

Odpowiedzi od internautów nie brakowało. Wielu z nich odparło, że wybiera pierwszy mur.

Przeczytaj również:  Janusz Kowalski nie wytrzymał: "Platforma Obywatelska to szambo do kwadratu"

– Co jak co, ale mur dzielący nas od dyktatury Łukaszenki jest ok. Będzie ciężko ustawić się w kolejkę po sól i kaszę, ale ogólnie ma plus – czytamy jeden z komentarzy.

– Akurat mur na granicy jest OK. Jak nienawidzę PiS-u, tak mur na granicy powinien być potrójny – dodał inny internauta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Opiekunki ze żłobków wysłały do Trzaskowskiego list z prośbą. Nawet im nie odpisał

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Młody fan Igi Świątek rzucił jej zabawną propozycję. Odpowiedź jest hitem Internetu [WIDEO]

źródło: Twitter

(Visited 318 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj