Odkąd Kinga Rusin wyjechała z Polski zajmuje się pracą zdalną i spędzaniem czasu na błogim odpoczynku wraz z partnerem. Dziennikarka TVN wypowiada się również w wielu kwestiach społeczno politycznych i nawiązuje do sytuacji w naszym kraju. Nierzadko popada przy tym w konflikt z internautami i innymi celebrytami.

Konflikt Kingi Rusin i Weroniki Rosati jest z pewnością jednym z najgorętszych w ostatnich tygodniach. Zdecydowanie bardziej w kłótnię zaangażowała się Kinga Rusin, która opublikowała wiele „oświadczeń” skierowanych do aktorki.

— Kinia wyczyściła swoje konto z nieprzychylnych komentarzy. Po tym wpisie widać jak bardzo jest odklejona od rzeczywistości — stwierdziła była fanka Kingi Rusin na profilu Weroniki Rosati.

Zobacz również: Złamali nakaz zasłaniania ust i nosa w związku z koronawirusem. Takiej kary się nie spodziewali [WIDEO]

W pewnej chwili Rusin stonowała emocje i przyrzekła, że weźmie sobie do serca sugestie czytelników i wycofa się z „showbiznesowego piekiełka”.

„Piekiełka” nie zabrakło jednak na profilu w sekcji komentarzy dziennikarki. Rusin obchodzi się jednak z tematem bez większego „cackania się” i masowo usuwa komentarze blokując przy tym użytkowników, którzy ośmielili się ją skrytykować.

Pod ostatnim postem Weroniki Rosati internauci napisali, co myślą:

Przeczytaj również:  Piotr Kraśko wróci do prowadzenia "Faktów po Faktach"? Są nieoficjalne doniesienia

— Skomentowałam u Pani Rusin, że po kobiecie dojrzałej, z takim doświadczeniem, oczekiwałoby się więcej klasy, a nie (kolejny raz) przepychanek rodem z gimnazjum, to praktycznie od razu mnie również zablokowała. Przykre, że osoba, która teoretycznie identyfikuje się i popiera Strajk Kobiet, utopiłaby drugą kobietę w łyżce wody i to nie pierwszy zresztą raz… Widocznie taki typ osobowości — czytamy.

Zobacz również: Niezadowolony Trzaskowski mocno o Lewicy. „Podważyła naszą ciężką pracę, również w Europie”

— Napisałam u Pani Rusin pytaniem, gdzie komentarze osób, które mają inne zdanie, bo je przeczytałam i zaraz zniknęły… No i niestety w parę sekund zostałam przez Panią Rusin zablokowana… To jest właśnie ta słynna tolerancja, o której tyle mówi — dodał inny użytkownik.

— Również jestem w szoku. Pierwszy post był okropny, ale ten drugi to już nie wiem jak nazwać. Napisałam Pani Rusin kulturalny komentarz, że jak kobieta o kobiecie może tak pisać. Że to przesadna reakcja na wypowiedź, która tak naprawdę jej nie dotyczyła. Również zostałam zablokowana, a mój komentarz usunięty. Przykre to. Do tej pory bardzo szanowałam Panią Kingę. Pani Weroniko jestem z Panią. Kobiety powinny trzymać się razem — napisano.

źródło: pudelek.pl

(Visited 1 549 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj