Spurek

Kim był ojciec Sylwii Spurek? „Propaganda, pijaństwo i libacje z kobietami”

Portal Niezalezna.pl ujawnił przeszłość Zbigniewa Spurek, ojca europarlamentarzystki z Wielkopolski. Okazuje się, że znana z radykalnie lewicowych poglądów eurodeputowana pochodzi z rodziny o silnych tradycjach Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Zbigniew Spurek pracował w kieleckim Komitecie Wojewódzkim PZPR. Pełnił również funkcję kierownika Miejskiego Ośrodka Pracy Ideologiczno-Wychowawczej (MOPiW) w Skarżysku Kamiennej. Informacje te pojawiają się w aktach paszportowych z 1986 w rubryce dotyczącej poprzednich miejsc zatrudnienia. Następnie Spurek pracował jako kierownik Bazy Sprzętu i Transportu Kombinatu Budowlanego w Skarżysku Kamiennej.

Portal Niezależna podaje również, że w 1986 roku ojciec europosłanki został skazany przez sąd na karę grzywny w wysokości 100 tysięcy złotych z tytułu art. 44 Ustawy z dnia 26 października 1982 roku o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Sprawa dotyczy libacji alkoholowej, do której doszło w skarżyskim kombinacie. Zbigniew Spurek jako kierownik chętnie zapraszał podwładnych do dotrzymywania mu towarzystwa w spożywaniu napojów wysokoprocentowych. Według portalu Niezależna, jedna z pracownic kombinatu zeznała potem, że kierownik okłamał ją co do zawartości napoju w szklance. Przekonywał ją, że w naczyniu znajduje się kompot, a nie alkohol, który wypiła najpewniej pod naciskiem przełożonego.

W 2012 roku Sylwia Spurek obroniła pracę doktorską o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Jej promotorem była Eleonora Zielińska, urodzona w 1945 roku w Moskwie aktywistka na rzecz liberalizacji prawa aborcyjnego, związana z Ruchem Palikota i Platformą Obywatelską.

Przeczytaj również: Szczere wyznanie dziennikarki TVP: „Szambo (…) Nigdy tego nie wybaczę. Od dawna chciałam to napisać”

źródło: Niezależna

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

7 thoughts on “Kim był ojciec Sylwii Spurek? „Propaganda, pijaństwo i libacje z kobietami”

 1. Wiadomo, że wszyscy walczymy ze śladem węglowym i jesteśmy zwolennikami dekarbonizacji. Wiadomo też, że osoby nie spożywające mięsa wydzielają duże ilości gazów jelitowych, w tym metanu. A metan jest jednym z gazów cieplarnianych. Mam pytanie: czy osobom walczącym ze śladem węglowym i będącymi zwolennikami dekarbonizacji można w jakiś sposób zmierzyć ilość metanu w wydzielanych przez nich gazach jelitowych? Dodam tylko, że najwięcej metanu wydzielają krowy w postaci gazów jelitowych czym bardzo wydatnie wpływają na emisję gazów cieplarnianych, i to wydzielają znacznie więcej niż cały transport lotniczy na świecie.

  1. Post świadczy o niskim IQ osoby.
   Mięsożerca/mlekopijca generuje gazy we własnych kiszkach a także gazy powstające w krowach mlecznych i mięsnych.
   Roślinożercy generują tylko gazy własne.
   Pozdro dla myślących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these