Creepy Jar

Creepy Jar w ofensywie! Nowy, obszerny tryb do Green Hell oraz zupełnie nowa gra studia!

Twórcy jednej z najpopularniejszych gier z gatunku survival simulator odwiedzili wirtualny gamescom 2020 z kilkoma ogromnymi zapowiedziami!

Na początek studio odpowiedziało na wiele pytań od fanów, próbując jednocześnie grać w Green Hell! Czy udało im się? Sprawdźcie, oglądając zarchiwizowany zapis z transmisji na żywo. To było ciekawe doświadczenie dla zespołu i, kto wie, może jeszcze kiedyś je powtórzą?

Nadciąga kolejny rozdział Green Hell. Wraz z przyjaciółmi baw się w kooperacji i współpracuj z lokalnymi plemionami. Odkryj ducha amazońskiej dżungli w obszernym rozszerzeniu The Spirits of Amazonia, którego pierwsza część zadebiutuje jeszcze w tym roku. Jak zwykle – zupełnie za darmo dla posiadaczy gry.

Gamescom 2020 był świetną okazją, by podziękować społeczności za zaufanie, jakie Creepy Jar otrzymało podczas produkcji Green Hell. Jest już ponad 1 MILION graczy, którzy starają się przetrwać w amazońskiej dżungli.

To również doskonały moment, by ogłosić, że studio pracuje już nad nową grą o roboczym tytule Chimera. Więcej informacji na temat osadzonego w świecie sci-fi symulatora przetrwania z rozbudowaną mechaniką tworzenia bazy już niebawem!

Dziękujemy za wszystko!

Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych oraz kanału na YouTube, aby zawsze być na bieżąco ze wszystkimi nowościami prosto ze studia Creepy Jar.

Użyteczne linki:


Green Hell – Oficjalna strona
Green Hell – Steam
Green Hell – Facebook
Green Hell – Twitter
Green Hell – Instagram 

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these