Jedna z mieszkanek mazowieckiej wsi nie szczędziła ataków pod adresem byłego premiera Donalda Tuska. Kobieta zaapelowała bezpośrednio do polityka mówiąc „niech on wie, że nie mogę na niego patrzeć!”.

– Donald Tusk to jest łobuz. On by Polskę zniszczył, a ja się cieszę, że PiS daje na małe dzieci – powiedziała staruszka.

Ponadto zwróciła uwagę, że w czasie rządów PO-PSL, gdy premierem była Ewa Kopacz, emerytka miała zaledwie „75 groszy podwyżki”. Na to dziennikarz odpowiedział, że faktycznie teraz dają większe podwyżki, jednak wciąż jest bardzo drogo przez wysoką inflację.

– A gdzie nie ma drogo? Za granicą nie jest drogo? A za Tuska nie drożało? Czy ja słyszałam kiedykolwiek od kogoś z PO, żeby coś powiedział o Bogu? Nie słyszałam, a Kaczyński zawsze się modli. I co oni chcą od tego rządu? – dopytywała się emerytka.

– Przepraszam, ale już taka jestem, jak się zdenerwuję. To jest łobuz, on by Polskę zniszczył, a ja się cieszę, że PiS daje na małe dzieci. Niech mnie PiS nie podwyższa, tylko niech da na małe dzieci, niech ta nasza Polska rośnie zdrowa i ładna – kontynuowała kobieta.

Dziennikarz przypomniał, że Donald Tusk twierdzi, że chce dla Polaków, jak najlepiej.

– Tusk będzie zawsze to mówił, jaki on teraz dobrutki, jaki aniołek. Tylko pan zobaczy, jak w telewizji stoi, to te łapy tak ściśnie, bo już by chciał lać tych ludzi z PiS-u. On nas wykończy. Niech on wie, że nie mogą na niego patrzeć – dodała i poprosiła, żeby dziennikarz pokazał, jak „ja klęłam Tuska”. – Niech on to widzi – powiedziała bohaterka nagrania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Smutne słowa Oleny Zełeńskiej: Od 24 lutego widuję mojego męża wyłącznie w telewizji i na nagraniach

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukraińcy przygotowują ofensywę! Doradca Zełenskiego zdradził szczegóły

źródło: se.pl, twitter.com

(Visited 779 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj