Czy Donald Tusk ponownie pojawi się w polskiej polityce? Część polityków Platformy Obywatelskiej z całą pewnością na to liczy. Małgorzata Kidawa-Błońska jest zdania, że były premier mógłby doradzić partii, ponieważ ta nie do końca wie, jak wyjść z kryzysu.

Małgorzata Kidawa-Błońska opowiadała w TVN24 o aktualnej sytuacji w Platformie Obywatelskiej. Pojawił się również temat Donalda Tuska.

Od jakiegoś czasu mówi się, że były premier sonduje możliwość powrotu do polskiej polityki. Były lider PO odbył nawet rozmowę z Radosławem Sikorskim oraz Pawłem Grasiem. Tak przynajmniej donosi Wprost.

Czytaj także: Niedzielski tłumaczy liczbę nadmiarowych zgonów. „Papierosy i alkohol”

Małgorzata Kidawa-Błońska przyznała, że chciałaby powrotu Donalda Tuska do Platformy Obywatelskiej.

— Donald Tusk jest twórcą, częścią Platformy Obywatelskiej, więc nie wyobrażam sobie, żeby mógł pójść gdziekolwiek indziej. […] Bardzo bym chciała, żeby wrócił do Platformy, a jakie decyzje podejmie, to będę decyzje Donalda Tuska — stwierdziła.

Czytaj także: Totalna orka w RMF FM. Atakował Obajtka, a wyszło, że jest „kolekcjonerem” mieszkań: „Fiu fiu..”

— Ludzie go naprawdę chcą. Wystarczy porozmawiać z ludźmi zwykłymi potrzebują polityka odpowiedzialnego, silnego, nie bojącego się trudnych decyzji. Na takiego polityka czekają — dodała Kidawa-Błońska.

Przeczytaj również:  „Niemieccy politycy mówią o stanowisku dla Tuska w strukturach UE”. Co na to były premier?

Źródło: SE

(Visited 250 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj