Małgorzata Kidawa-Błońska tym razem odwiedziła Oborniki. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta wybrała się na tamtejszy bazar.

Tym razem Małgorzata Kidawa-Błońska wybrała się do Obornik. W pewnym momencie przemowę kandydatki przerwała spacerująca po bazarze kobieta.

— Kolejny dzień kampanii, kolejne rozmowy z Polakami w różnych miejscach. Dzisiejsza pogoda spowodowała, że chętnie spotykam się z mieszkańcami Obornik tutaj na bazarku — oznajmiła kandydatka Platformy Obywatelskiej.

— Cieszę się, że spotykam osoby, które spotkałam podczas poprzednich moich pobytów tutaj. Rozmawiamy o tym samym. O tym, jaka ma być Polska, jakie są problemy. Ciągle powraca kobiet z rocznika 1953, bo rzeczywiście ustawa, którą przygotował Senat ciągle leży w Sejmie i jeszcze do Sejmu nie trafiła — przypomniała frontmenka Koalicji Obywatelskiej.

— A gdzie ty była jak rządziła przez lata? — krzyknęła nagle jedna z kobiet z tyłu.

Wyraźnie skonsternowana Kidawa-Błońska kontynuowała

— To jest bardzo ważna sprawa i mam nadzieję, że ją rozwiążemy. To jest temat, który wraca nie tylko tu w Obornikach, ale wszędzie tam gdzie są kobiety, których ta sprawa dotknęła.

Przeczytaj również:  Macierewicz miał w tajemnicy przed społeczeństwem otrzymać Order Orła Białego. "Czy to za kłamstwa smoleńskie czy może za zdewastowanie armii?"

Przeczytaj również: „Całowałaś się z nimi!”. Kidawa-Błońska wdała się w kłótnię na spotkaniu w Kutnie. „Chcecie mnie zakrzyczeć?!”

źródło: Twitter

(Visited 117 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj