Małgorzata Kidawa-Błońska słynie z ciekawych wypowiedzi. Kandydatka KO na prezydenta rozbawia wielu internautów swoim niekonwencjonalnymi komentarzami i podejściem do polityki. Wielu z nich jest zdania, że zwyczajnie nie nadaje się do funkcji, o którą tak bardzo zabiega.

Teraz kandydatka Koalicji Obywatelskiej zabłysnęła jeszcze bardziej. Oskarżyła bowiem Jarosława Kaczyńskiego, o to, że zależy mu wyłącznie na Polsce… zamiast na reszcie świata. Wicemarszałek Sejmu Kidawa-Błońska w mocnych słowach podsumowała prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

— Jak wiemy, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie. Jemu zależy tylko na Polsce — powiedziała na krótkim fragmencie nagrania.

Jej słowa spotkały się z ogromną falą krytyki. Internauci szybko napisali jej, co o tym wszystkim myślą.

— Pani Marszałek trudno się nie zgodzić #PolandFirst — skomentował Krzysztof Sobolewski.

— Wreszcie Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała coś z sensem. Wniosek dla sztabu jest prosty, mniej promptera i dać mówić. Ale, już poważnie, potwierdzam, że J. Kaczyńskiemu bardzo zależy na POLSCE. Zrobi wszystko, by Polakom żyło się lepiej i bezpiecznie, a pozycja PL była coraz bardziej znacząca — odpisała europosłanka Beata Mazurek.

— Kandydatka kandydatką… ale że TVN do czegoś takiego dopuścił?! — pojawił się kolejny głos ze strony posła Pawła Lisieckiego.

Krytyce Kidawy-Błońskiej nie było końca. Do dyskusji na Twitterze włączali się kolejni posłowie i posłanki.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 299 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj