Wielu aktorów i celebrytów coraz częściej zabiera głos w sprawie bieżących wydarzeń politycznych. Tym razem swoim komentarzem podzieliła się Katarzyna Zielińska, która podczas rozmowy z Tomaszem Sekielskim stwierdziła, że zwyczajnie wstydzi się Polski.

— Nie mam już siły na złość. Jest mi wstyd, jest mi przykro, ponieważ jestem matką dwójki dzieci, nie wiem, jaką drogę wybiorą moi synowie, co będą robić, kim będą w życiu. Wierzę, w to, że będą mądrymi ludźmi, nieoceniającymi drugiego człowieka. Jak widzę, co się dzieje w kraju, to jest mi wstyd przed moimi wszystkimi przyjaciółmi z całego świata. Nie wiem, co trzeba zrobić, żeby być na językach całego świata. Tzn. wiem, bo to obserwuję — powiedziała Katarzyna Zielińska.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski: „O cholera…Ta wojna zacznie się od bomby”

Aktorka w mocnych słowach skrytykowała działania rządu i podkreśliła, że już dawno zabrakło mu przyzwoitości. Dodała, że nasz kraj jest systematycznie niszczony.

— Mi zawsze w życiu towarzyszy hasło prof. Bartoszewskiego, że „warto być w życiu człowiekiem przyzwoitym” i po prostu naszemu rządowi dawno już tego zabrakło. Tutaj się zgadzam z Włodzimierzem Cimoszewiczem, że od 5 lat po prostu nasza Polska jest niszczona. Nie mogę powiedzieć, że to jest mój prezydent. Chciałabym, aby Polska za dwa tygodnie wygląda inaczej. Wydaje mi się, jak czasem wstaję rano, że to jest jakiś sen — kontynuowała Zielińska.

Przeczytaj również:  Wybuch na stacji benzynowej w Zgorzelcu. Nie żyje jedna osoba

— Mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się w lepszej rzeczywistości — zakończyła rozmowę w programie Onet Rano.

 

 

źródło: wpolityce.pl

(Visited 206 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj