Krzysztof Jackowski podczas swojej kolejnej transmisji na żywo zobaczył coś strasznego. Znany jasnowidz podzielił się swoją wizją dotyczącą nadchodzącego konfliktu zbrojnego. Krzysztof Jackowski podał nawet przybliżony okres rozpoczęcia się wojny.

To wszystko zobaczył podczas nadawania na żywo i przedstawił przyszłość pełną jeszcze większych kłopotów niż deficyt gotówki.

— Jeżeli to będzie sprowokowane, to zanim to się zacznie, będzie mowa o dużym skażeniu środowiska. Ale to gdzieś poza Europą — zaczął Krzysztof Jackowski. Kolejne słowa jasnowidza wcale nie były pocieszające. Wręcz przeciwnie.

— O cholera… — zawiesił z przerażeniem głos.

— Znów to słowo brudna bomba”. Znów to słowo, które kiedyś używałem… Że gdzieś spadnie brudna bomba — mówił dalej wizjoner. Po chwili dodał, w jakim miejscu rozegra się tragedia.

— To się zacznie w miejscu, w którym byśmy się nie spodziewali za bardzo. Indie, Pakistan. Wojna będzie się toczyła w trzech różnych miejscach jednocześnie — ciągnął, robiąc długie przerwy.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski wie, kto wygra wybory prezydenckie. Ich przebieg może być sporą niespodzianką

Jasnowidz nie wykluczył, że konflikt może przenieść się na terytorium Europy i to już tego lata.

źródło: otopress.pl

(Visited 1 708 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Krzysztof Jackowski o przyszłości Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego: "PiS zacznie pękać"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here