Kasia Tusk, córka byłego premiera i znana blogerka modowa, która wyznacza trendy wielu kobietom, nie kryje wściekłości na rząd PiS. Katarzyna przyznała, że czuje się wręcz oburzona decyzją, którą wydał Trybunał Konstytucyjny.

Po trzech miesiącach przerwy TK opublikował uzasadnienie swojego wyroku. To rozwścieczyło wielu Polaków, a szczególnie kobiety, które wyruszyły na ulice miast, by zamanifestować swój sprzeciw.

W Internecie swoje komentarze zaczęły również umieszczać blogerki i instagramerki, które nie kryły rozczarowania obecnym stanem rzeczy. Wśród nich znalazła się córka byłego szefa RE Kasia Tusk, która już w 2020 roku popierała Strajk Kobiet i otwarcie mówiła, co jej się nie podoba. Blogerka modowa brała również udział w manifestacji w Gdyni, umieszczając zdjęcia z wydarzenia w mediach społecznościowych.

— Dziś polskie kobiety zostały pozbawione podstawowych praw człowieka, a rząd PiS-u z pełną świadomością skazuje je na tortury — napisała Tusk, nie przebierając w słowach.

Zobacz również: Protestująca „Julka” do policji: „Oni nie rozumieją czemu my tutaj jesteśmy! Jak ja bym była kimś z was to bym zdjęła to gówno!” [WIDEO]

Kasia Tusk zajmuje się prowadzeniem swojego ekskluzywnego bloga od ponad 10 lat. Jej działalność wspiera wiele internautek, które inspirują się jej twórczością. Kasia przez wiele lat znajdowała się w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o blogowanie.

Przeczytaj również:  Tusk chciał ukąsić Morawieckiego. Takiej reakcji się nie spodziewał

źródło: alaluna.pl

(Visited 528 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj