propolski.pl: Protestująca Julka do policjantów

Protestująca „Julka” do policji: „Oni nie rozumieją czemu my tutaj jesteśmy! Jak ja bym była kimś z was to bym zdjęła to gówno!” [WIDEO]

Strajk Kobiet stale przybiera na sile. Głośne i emocjonalne protesty na ulicach większych miast obfitują w wiele wulgarnych haseł. Na manifestacjach nie brakuje szczególnie młodych ludzi, którzy wyrażają otwarcie swoje niezadowolenie i nie hamują obraźliwych epitetów w stosunku do funkcjonariuszy policji. Prym wiedzie tzw. Julka.

— Oni k***a nie rozumieją, czemu my tu jesteśmy, to jest najśmieszniejsze! To jest k***a walka o nasze prawa! No widzę k***a śmieszne, zajebiście śmieszne! — krzyczała „Julka” obecna na proteście, zwracając się do stojących obok policjantów.

— Pośmiejesz się jak będziesz miał tragedię w rodzinie. Jakbym była kimś z was to bym zdjęła to g***o i dołączyła do ludzi — oświadczyła dziewczyna.

Zobacz również: Suchanow wciąż w areszcie. Marta Lempart dała policji 2 minuty na uwolnienie koleżanki [FOTO]

W pierwszych etapach strajku jeszcze w październiku wielu osobom mogło się wydawać, że rząd zrobi wszystko, żeby ograniczyć emocje rozwścieczonych kobiet i złagodzi zapisy w ustawie. Tymczasem po kilku miesiącach nic takiego się nie stało. Wywołało to ponowne głośne protesty pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego.

Źródło: twitter.com

About the Author

4 thoughts on “Protestująca „Julka” do policji: „Oni nie rozumieją czemu my tutaj jesteśmy! Jak ja bym była kimś z was to bym zdjęła to gówno!” [WIDEO]

  1. Właśnie tak wygląda sytuacja w kraju.kiedy niema prawie żadnej reakcji na chamskie,demoralizujące zachowania lewactwa i zboczeńców.

  2. To wszystko nakręca Unia, i niemcy, ze swojego centrum dowodzenia we Wrocławiu. A czym jest Unia? Upadającym tworem, gdzie zaczyna się bezład, chaos i rozpad. Unia zostaje w tyle za światem. Ale ten chaos szerzą, podrzucają go Polsce. Niemieckie plany wobec Polski nie zmieniły się od wieków…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these