Karol Linetty zdobył bramkę dla Polski w meczu ze Słowacją. Mimo to nasza drużyna przegrała swój pierwszy mecz na Euro 2020.

Polska miała wygrać ze Słowacją i dobrze rozpocząć mistrzostwa. Tak się jednak nie stało. Podczas konferencji Karol Linetty odpowiedział na pytania dziennikarzy.

— Wiemy co robiliśmy źle, musimy to poprawić. Co źle? Energia i wiara była, bo nawet w „10” stworzyliśmy okazje do bramki. Trochę szczęścia zabrakło o jesteśmy bardzo źli — mówił Linetty.

Czytaj także: Onkolodzy alarmują. Mamy nieprawdopodobną falę nowotworów

— Fani tworzą cudowną atmosferę i wiemy, że kibice są z nami na dobre i złe. Mogę przeprosić w imieniu całej drużyny, że nie podziękowaliśmy im w Petersburgu, bo była w nas ogromna złość i po prostu uciekliśmy do szatni. Zrobiliśmy bardzo źle — tak piłkarz skomentował skandaliczne zachowanie zawodników po meczu.

— Na pewno jest w nas sportowa złość, ale nie możemy się poddać. Walczymy do końca. Wiemy, że to nasz najsilniejszy przeciwnik w grupie. Dziś zaczynamy tę akcję, będzie odprawa, żeby jak najlepiej się przygotować — zapowiedział Linetty.

Przeczytaj również:  Rosjanin zaatakował wielbłąda. Zwierzę szybko się odpłaciło [WIDEO]

Czytaj także: Przezabawna wpadka reporterki TVN. „Jak pięknie i obficie kwitnie bez”. Pokazała pole…

Wypowiedź piłkarza dotycząca zachowania zawodników po meczu spotkała się z dużą irytacją kibiców. Niektórzy jechali aż do Rosji, aby dopingować reprezentację, a potem zostali kompletnie zignorowani.

Źródło: Meczyki

(Visited 898 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj