Jarosław Kaczyński, szef PiS, na z spotkaniu aktywem partyjnym został zapytany, kiedy politycy „grający w moskiewskiej orkiestrze” zostaną rozliczeni za „działanie na szkodę Polski”. Odpowiadając, jasno sprecyzował warunki, jakie muszą zostać spełnione, zanim rozliczenie tychże będzie możliwe.

Kaczyński odwiedził Szczecin, gdzie złożył wizytę działaczom partyjnym PiS. W rozmowie z aktywistami padło pytanie moment, kiedy politycy działający na szkodę Polski „zostaną rozliczeni”. Wśród wymienionych polityków znalazło się tylko jedno nazwisko wskazujące na byłego ministra spraw zagranicznych Polski.

Kaczyński o konieczności przywrócenia praworządności w Polsce

Kiedy Radosław Sikorski i jego koledzy grający w moskiewskiej orkiestrze zostaną rozliczeni za działanie na szkodę Polski? – usłyszał szef PiS.

Na sali rozległy się oklaski, a tymczasem polityk podrapał się po głowie i po chwili zastanowienia rozwiał wątpliwości zgromadzonych aktywistów.

Proszę państwa, wtedy, kiedy w Polsce przywrócona zostanie praworządność – wyjaśnił polityk.

Polacy skomentowali wypowiedź polityka

Fakt, że szef PiS wspomniał o przywrócenie w Polsce praworządności, doczekał się licznych uwag ze strony komentujących jego wypowiedź internautów.

„Chyba szybciej wybudują tę elektrownię atomową niż naprawią praworządność…chociaż w ich wyobrażeniu, praworządność to po prostu obsadzenie wymiaru sprawiedliwości swoimi ludźmi” – czytamy pod nagraniem.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

„Nie od dzisiaj wiadomo, że wszystko co dobre (?) do PiS, a wszystko co złe to wina opozycji. Kiedyś nawet jakiś mądrala powiedział to wprost u Mazurka z tego co dobrze pamiętam” – zauważył internauta.

CZYTAJ TEŻ: Bosak nie przebierał w słowach: „Rządzą nami idioci ekonomiczni. Jest to rząd kłamców” [WIDEO]

CZYTAJ TEŻ: Łyman w pełni oczyszczony z rosyjskich wojsk. Zełenski: „Dziękuję naszym wojskowym”

Jeden z internautów zwrócił uwagę publikującemu, że „oni potrzebują chyba 7 kadencji”.

Źródło: TT

(Visited 106 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj