propolski.pl: Krychowiak i dwa wspaniałe gole

Co za strzały! Dwa wspaniałe gole Krychowiaka [WIDEO]

Krychowiak w końcu zabłysnął i zdobył dwie piękne bramki. Jego Al-Shabab zwyciężyło dzięki temu z Al Feiha 2:1 w piątej kolejce ligi saudyjskiej. Są to dwa pierwsze gole dla Polaka w nowym klubie.

W niedzielnym meczu z Al Feiha Krychowiak zdobył dwie bramki, które przyniosły jego drużynie zwycięstwo. Nie da się ukryć, że były to piękne trafienia.

W 55. minucie Krychowiak dostał podanie z lewej strony od Hattana Bahebriego. Polak wykorzystał tę okazję i zdecydował się oddać celny strzał.

16 minut później Grzegorz Krychowiak błysnął kolejny raz. Al-Shabab przeprowadziło akcję lewą stroną. Nasz piłkarz kolejnym kopnięciem sprzed pola karnego trafił do siatki.

Do tej pory Krychowiak miał na koncie jedną asystę. Były to dla niego pierwsze gole w saudyjskim klubie.

źródło: Twitter / meczyki.pl / przegladsportowy