Polska piosenkarka i kompozytorka Justyna Steczkowska podzieliła się z internautami spostrzeżeniami na temat książki „Pandemia Kłamstw” — Judy Mikovits, Kent Heckenlively. Artystka poleciła pozycję na swoim koncie na Facebooku i wrzuciła osobiste nagranie, na którym wyznała, jak bardzo lubi czytać.

— Jak wiecie kocham czytać. Wczoraj był dzień książki, wiec niech nadal trwa. Polecam Wam „Pandemię Kłamstw”, interesująca pozycja — napisała Justyna Steczkowska.

Wokalistka nie ukrywała zachwytu nad książką i dodała, że „niewiedza jest ignorancją”. Coraz więcej aktorów, celebrytów i artystów podważa narrację rządu i utarte schematy myślenia, co do obecnej sytuacji. Wydaje się więc, że znaczna część społeczeństwa zaczyna dostrzegać drugie dno wydarzeń ostatnich miesięcy. Niektóre mega koncerny wykorzystują wszelkie możliwe sploty okoliczności, by się wzbogacić. Wspomniana książka traktuje o tym temacie szerzej. Wszyscy poddani jesteśmy presji, by coraz częściej korzystać z leków i szczepionek, zamiast faktycznie zająć się swoim zdrowiem i samopoczuciem.

Jak książkę opisuje wydawca?

„Film, w którym tę książkę pokazano po raz pierwszy, był najczęściej blokowanym wideo w serwisach społecznościowych podczas trwania pandemii COVID-19. Autorka została aresztowana przez władze USA za ujawnianie prawdy o wielkim medycznym przekręcie. Bill Gates, Anthony Fauci i koncerny farmaceutyczne nie chcą, żebyś przeczytał tę książkę. Nie daj sobą manipulować i odkryj szokujące oszustwa, do jakich posuwa się świat badań naukowych. Oszustw, które narażają zdrowie twoje i twojej rodziny.

Przeczytaj również:  Tusk sojusznikiem Rosji? Polacy podzieleni

Zobacz również: Sondaż IBRiS: PiS niezmiennie na pozycji lidera. KO dogania Hołownię

Myślisz, że ciebie to nie dotyczy? Niemal każda tabletka, którą łykasz, każdy wirus, który potencjalnie możesz złapać, i szczepionki, które musisz podawać dzieciom, powstają lub są badane w laboratoriach skorumpowanych przez wielkich graczy rynku farmaceutycznego.

Zależy im na tym, żebyś nie był zdrowy. Judy Mikovits ma na to niezbite dowody. Biochemiczka biorąca udział w największych badaniach nad wirusami już nie raz naraziła swoją karierę, ujawniając, że epidemii HIV można było zapobiec, a badania nad retrowirusami mogą być powiązane ze zwiększoną zachorowalnością na choroby cywilizacyjne i autyzm. Czy w obliczu tych matactw powinniśmy ufać informacjom o COVID-19? Dowiedz się prawdy o pandemii korupcji, która trawi medyczny świat i jest groźniejsza niż możesz to sobie wyobrazić.

Zobacz również: Nikt już nie ucieknie skarbówce? Fiskus bierze się za YouTuberów

Kiedy wszyscy bardzo nie chcą, żebyś o czymś wiedział, myśl samodzielnie i sprawdź, dlaczego chcą to przed tobą ukryć.

Jednym z głównych problemów naszych czasów jest utrata zaufania społeczeństwa do środowiska naukowego z powodu zbyt często skorumpowanej koalicji podmiotów rządowych i korporacyjnych. Książka Judy Mikovits i Kenta Heckenlively’ego zagłębia się w tę szalejącą korupcję, która ukrywa się przed publicznymi prawdami naukowymi, które mogą być sprzeczne z korporacyjnymi interesami gospodarczymi. — Dr Luc Montagnier, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny”.

„Pandemia Kłamstw” – Judy Mikovits, Kent Heckenlively

Jak wiecie kocham czytać ❤️🦋 Wczoraj był dzień książki, wiec niech nadal trwa 😀 Polecam Wam „Pandemię Kłamstw”, interesująca pozycja 👍

Opublikowany przez Justynę Steczkowską Sobota, 24 kwietnia 2021

źródło: nczas.com

(Visited 4 325 times, 2 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj