Polityk Konfederacji Sławomir Mentzen zdecydowanie odmówił debaty z Jasiem Kapelą, dziennikarzem oraz publicystą lewicowego periodyku „Krytyka Polityczna”. Ekonomista poinformował o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sławomir Mentzen był niedawno gościem Krzysztofa Stanowskiego w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym. W popularnym programie pojawił się również Jaś Kapela, przedstawiając argumenty za wprowadzeniem opłaty reprograficznej.

Wizyta Kapeli odbiła się szerokim echem w mediach. Poeta, publicysta oraz dziennikarz „Krytyki Politycznej” zasłynął nie tylko swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami, ale również wzięciem pieniędzy w gotówce za udział w nadawanym na żywo programie.

Dwa dni wcześniej u Stanowskiego gościł Mentzen. Po setkach tysięcy odsłon obydwu odcinków „Hejt Parku” w serwisie YouTube, wiceprezes partii KORWiN i Kapela zostali potem zaproszeni do debaty na kanale „MyPolitics”. Przedmiotem dyskusji miała być kwestia opłaty reprograficznej, lecz ostatecznie do wymiany poglądów nie doszło.

Ekonomista bez ogródek wyjaśnił, że nie zamierza wchodzić w jakiekolwiek dyskusje z lewicowcem.

Oczywiście, że odmówiłem debaty z Kapelą. Zdarza mi się debatować z kimś, kto jest głupi. Ale nie zamierzam robić debaty z kimś, kto jest znany tylko z tego, że jest głupi  napisał na Twitterze polityk Konfederacji.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Przeczytaj również: [Sondaż] Absolutnie rekordowe poparcie dla Hołowni. Takiego rozstrzału jeszcze nie było

Przeczytaj również: Zmiany w obostrzeniach. „Przewiduje się przedłużenie aktualnie obowiązujących ograniczeń, nakazów i zakazów”. Celem projektu ma być dopuszczenie do szczepienia…

Źródło: Do Rzeczy

(Visited 12 108 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj