Jasnowidz Krzysztof Jackowski rozmawiał ze swoimi widzami podczas kolejnej transmisji na kanale YouTube. Na sam koniec programu, jak to miewa w zwyczaju zrobił specjalną „wizję” i odpowiedział na pytanie, kto wygra najbliższe wybory prezydenckie.

— Co do wyborów… Co do wyborów uważam, że nic się nie zmieni. Czyli przysięgę prezydencką wygłosi po rad drugi Andrzej Duda. Z czego ja Wam powiem, że moim kandydatem był Pan Bosak. Z tej przyczyny, że czas już na coś innego w polityce naszego kraju — powiedział Jackowski.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski poczuł kolejną dramatyczną wizję przyszłości. Nadejdzie coś znacznie gorszego niż koronawirus?

Z jego przewidywań jednoznacznie wynika, że to Andrzej Duda ma największe szanse, by po raz drugi objąć najważniejszy urząd w kraju. Jasnowidz dodał, że osobiście duże nadzieje pokładał w Konfederacji, skoro jednak się nie udało, musi pogodzić się z faktami.

— Wielu alternatyw nie ma, nie widać w naszym kraju żadnych politycznych bytów. Więc jakąś tam alternatywą jest Konfederacja i uważałem, że warto jest, dać komuś szansę. Tak się skończyło (wyniki wyborów), jak się skończyło, to zresztą było do przewidzenia — kontynuował wizjoner.

Przeczytaj również:  Zakopane: Cena za skorzystanie z toalety to prawdziwy obłęd

Na pytanie, czy zagłosuje w II turze wyborów i kogo wybierze, odpowiedział:

— Natomiast nie wiem, czy na te wybory pójdę, na tę drugą turę. Ale w moim mniemaniu prezydent Duda będzie przysięgał po raz drugi. Zwróćcie uwagę na to, co mówię. Nie mówię, kto wygra, tylko kto będzie przysięgał lojalność, praworządność, dbanie o prawo Polskie. Być może to ostatnia kadencja, takiej przysięgi, i naszej społecznej pewności, że nasz prezydent będzie reprezentował Nas (Polaków) — podsumował na nagraniu.

 

źródło: 4mens.pl

(Visited 411 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj