Sławomir Mentzen był gościem programu pt. Woronicza 17 emitowanego przez tvp.info. Polityk Konfederacji nie szczędził gorzkich słów krytyki wobec prezydenta Warszawy. Trzaskowski próbując zaskarbić sobie głosy nowych sympatyków, zwrócił się również w kierunku wyborców Krzysztofa Bosaka.

Ten ruch wzbudził uśmiech politowania ze strony działaczy Konfederacji. Sławomir Mentzen skwitował sprawę następująco.

— Z wielką satysfakcją obserwuje to, co się dzieje w polskiej polityce już od ponad tygodnia, ponieważ wszyscy jak mogą próbują pokazać te swoje przywiązanie do wartości konserwatywnych, czy też wolnościowych — powiedział ekonomista.

Zobacz również: Sławomir Mentzen: Totalitaryzm przyjdzie po cichu. To się po prostu stanie

Toruński polityk zauważył, że Rafał Trzaskowski zmienia swoje nastawienie i poglądy w zależności, jak zawieje wiatr czyli od sytuacji politycznej.

— Pamiętam jak półtora roku temu, popierał zakaz przeprowadzenia Marszu Niepodległości przez Warszawę, który wydała Hanna Gronkiewicz-Waltz. Argumentował to wtedy tym, że on nie zgadza się na faszyzm w warszawie, a obecnie mówi, że on byłby nawet chętny do pójścia w Marszu Niepodległości, co jest naprawdę bardzo zabawne — mówił Mentzen.

Przeczytaj również:  Oto cena cukru. Mężczyzna pokazał paragon z Poznania

Na koniec w krytycznym tonie dodał: — To pokazuje, że Rafał Trzaskowski jest takim pustym naczyniem, pustym dzbanem, który można napełnić dowolną treścią. Łatwo przesiąka najróżniejszymi poglądami, w związku z czym jesteśmy teraz świadkami kolejnej odsłony tego typu aktywności.

źródło: tygodnikbydgoski.pl

(Visited 269 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj