Jacek Jaśkowiak

Jaśkowiak w biurze: „Kto to zaprojektował (…) Ja lubię nowoczesne rzeczy! (…) Ja potrzebuję miejsce do roboty, nie?”

Jacek Jaśkowiak pokazał swój gabinet dziennikarzom portalu Fakt.pl. Prezydent Poznania narzekał na mało funkcjonalne meble i ogólny wystrój pomieszczenia.

Jaśkowiak nie krył niezadowolenia z powodu wyglądu i niefunkcjonalności swojego prezydenckiego biura. Włodarz Poznania przekonywał dziennikarzy Faktu, że niektóre meble wręcz utrudniają mu pracę, a dekoracje nie odzwierciedlają jego gustu. Prezydent długo dzielił się swoimi zastrzeżeniami i ocenił nawet, że w swoim gabinecie „czuje się jak w muzeum”.

Pomimo iż nagranie pochodzi z wczesnego 2015, kiedy to prezydent dopiero obejmował swój urząd i przygotowywał się do rządzenia Poznaniem, internauci postanowili wytknąć mu je dopiero teraz, kiedy za namową Donalda Tuska Jaśkowiak zapowiedział, że jest gotów rzucić rękawicę Andrzejowi Dudzie w przyszłorocznych wyborach prezydenckich.

— Co to jest? I potem siedzę w ten sposób… Próbuję tutaj podpisywać… No to jest jakiś dramat, no nie? Tu nic nie jest ergonomiczne. Kluczyk mam taki i jakiś podpis elektroniczny i tego typu rzeczy, no to po prostu można wszystko otworzyć. To jest po prostu absolutnie nie do pracy. Ja potrzebuję miejsce do roboty nie? — utyskiwał Jaśkowiak.

Samorządowiec poza krytyką szafek oraz zbyt małego i zbyt niskiego stołu, zwrócił też uwagę na nieodpowiadający jego gustowi obraz na ścianie:

— Kto to zaprojektował? Jak tu zaplanować sobie robotę? (…) Ten obraz, te koziołki, nimfy czy coś…  No to jest taki dramat. Ja lubię nowoczesne rzeczy. A tutaj się czuję jak w muzeum, nie? — narzekał prezydent Poznania.

https://www.facebook.com/ryszard.swetru/videos/583938889026084/?__xts__%5B0%5D=68.ARCMIXxnz7uw1kKai9m8kT9IHPhI-S1oHho4QrXw7-FMs-ZKkrGWK2zx1A-5j4FLSBaG9y3hVnmNz1MvV1ccTIrsIfkWauTAvgsmAsYgN37at6ZrlT6-splK49tw2kZjQkQu4jAe6SmvfwRDsvU57vwX4az71jYcZGTR0SB0oHshNMvMfbe9IphfLzxvzEEx0XGeoqXrWjQ0bRRJYFdnmGKlp3LpZsQXwMrbkYOGahV0booRmf6o5s7VqQr7Y657PyjkbaDmX5Rox_HKf7MrDNRrf6i7Ja1Kwustwj5p2r3vg46cL_3D0TCmlx75X_H07LJHpzCx4ERhjZECpFMBNfJdXYgIcPEpYpE1Tz_e&__tn__=-R

źródło: Fakt.pl

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these