Szczeciński radny PiS Dariusz Matecki dał się poznać jako wyjątkowo zaangażowany społecznik w sprawy swojego miasta. Tym razem bloger i prawnik związany z Solidarną Polską postanowił zmyć graffiti na szybie ekranu akustycznego nieopodal przystanku autobusowego.

Lokalny polityk PiS postanowił odpowiedzieć na apel czytelniczki „Kuriera Szczecińskiego”, poirytowanej namalowanym sierpem i młotem na szybie ekranu akustycznego. Czerwony symbol komunizmu został osobiście zmyty przez Mateckiego oraz towarzyszącego mu kolegę z rady miasta.

— Szanowni państwo, dzisiaj po posiedzeniu komisji kultury rady miasta, na stronie internetowej „Kuriera Szczecińskiego” zobaczyliśmy, że ktoś narysował sierp i młot, czyli niedozwolony symbol komunistyczny nieopodal ulicy Krakowskiej i nieopodal Uniwersytetu Szczecińskiego. Postanowiliśmy go zmyć — powiedział radny.

No i po dłuższej chwili nie ma komuny. Drodzy państwo, przy okazji jak tu jesteśmy, postanowiliśmy z Maćkiem jeszcze ogarnąć drugą szybę — oznajmił Matecki i zabrał się do wyczyszczenia drugiego ekranu.

Dariusz Matecki startował w ostatnich wyborach do Sejmu ze szczecińskiej listy Prawa i Sprawiedliwości. Radny uzyskał 7121 głosów, lecz nie wystarczyło to do uzyskania mandatu poselskiego.

źródło: Prawicowy Internet 

(Visited 133 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj