Prezes PiS Jarosław Kaczyński, który był gościem w radio RMF FM, poruszył wiele istotnych kwestii politycznych, jak również osobistych. Polityk zdradził, czy ma czas wolny tylko dla siebie i jak go najchętniej spędza.

— Trochę czasu wolnego mam i wtedy najbardziej lubię czytać — powiedział w sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński.

— Trochę czasu wolnego mam, szczególnie chodzi tu o soboty i niedziele, a często jest to tylko jeden z tych dwóch dni, lub czasem nie ma żadnego; wtedy najbardziej lubię spokojnie czytać — wyjawił prezes Prawa i Sprawiedliwości. Dodał przy tym, że jego czytanie dzieli się na dwie najważniejsze części.

— Najpierw czytam dokumenty, których nie zdołałem przeczytać w ciągu tygodnia. To jest nawet czasem ciekawe i przyjemne, a czasem nudne +jak flaki z olejem+, ale wtedy też trzeba. A później sobie czytam inne rzeczy — zaznaczył lider PiS.

Stwierdził przy tym, że obecne czasy nie sprzyjają rozwijaniu tego typu zainteresowań, a czytanie staje się coraz mniej popularne. W jego ocenie szczególnie 1989 rok przyniósł w tej kwestii pogorszenie i młodzi ludzie zapomnieli o literaturze pięknej, która stanowi wielką wartość.

Przeczytaj również:  Lepiej usiądźcie! Sylwia Spurek pochwaliła PiS: „Rząd zrobił więcej dla kobiet, niż Komisja Europejska”

— Mam nadzieję, że Bóg pozwoli mi być jakiś czas na emeryturze i wtedy jakąś część tych strat w lekturach odrobię — wyjaśniał prezes PiS.

W swoim wystąpieniu Kaczyński poruszył także temat przejścia na emeryturę. Gdyby tak się stało to z pewnością miałby więcej spokoju i czasu dla siebie.

— Mam 72 lata w związku z tym taka perspektywa istnieje, ale kiedy to nastąpi, to Bóg jeden wie — odparł prezes PiS, odnosząc się do pytania o perspektywę wycofania się z aktywności politycznej.

— Przybyłem do rządu z pewnymi zadaniami i one są już u końcu drogi. Mój pobyt w rządzie nie będzie miał sensu. W moim wieku, na dwóch etatach jest niełatwo. Muszę zająć się partią, bo czekają nas wybory w konstytucyjnym terminie — dodał polityk.

Zobacz również: Budka chciał upokorzyć prezesa PiS, ale upokorzył sam siebie. Przy okazji skompromitował żonę i kolegów

Zobacz również: Łazik Perseverance potwierdził istnienie jeziora oraz rzeki na Marsie

źródło: YouTube.com

(Visited 198 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here