Borys Budka próbował zaatakować prezesa Kaczyńskiego, jednak wyszło tak, jak zwykle. Były lider PO ośmieszył samego siebie, a przy okazji swoją żonę i kolegów.

Były przewodniczący PO opublikował wpis, w którym nawiązał do słów Jarosława Kaczyńskiego, które padły w sobotę na antenie RMF FM.

Wicepremier poruszył w wywiadzie wiele ważnych kwestii, wspominając m.in. o Polskim Ładzie. Stwierdził wówczas, że stracą na nim jedynie te osoby, które „żyją z cwaniactwa”.

Borys Budka opublikował na Twitterze wpis, w którym próbował upokorzyć prezesa PiS. Uderzył jednak w polityków, bo to właśnie oni, jak pisze były lider PO, żyją na „koszt tych, którzy ciężko pracują i płacą podatki”, czyli obywateli.

— Cwaniak to najłagodniejsze określenie człowieka, który ostatnie 30 lat żyje na koszt tych, którzy ciężko pracują i płacą podatki — napisał Borys Budka.

Internauci przypomnieli politykowi, jak jego żona imprezowała podczas zwolnienia lekarskiego. O sprawie tej informował w minionym roku „Super Express”. Media obiegła wówczas informacja, że Katarzyna Kuczyńska-Budka musi zwrócić ZUS-owi ponad 13 tys. zł.

— Taki Miller, Cimoszewicz czy Belka to już nawet ponad 50 lat żyją na koszt podatnika — czytamy w komentarzu.

— Brzmi jak srogi diss do Donalda Tuska ws. podwyższenia kobietom na wsi wieku emerytalnego o 12 lat — dodał inny internauta.

Zobacz również: Niedzielski wspomina o najczarniejszych scenariuszach: „Czwarta fala rozpędza się”

Zobacz również: Mężczyzna zmasakrował „czwartą falę” w wywiadzie. Internauci zachwyceni [WIDEO]

źródło: wpolityce.pl, Twitter.com

(Visited 4 209 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj