Epidemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwa. Chorują aktorzy, celebryci, politycy i „zwykli” obywatele.

Były poseł Janusz Sanocki z ugrupowania Liga Nyska od 19 listopada w ciężkim stanie przebywa w szpitalu w Opolu. Lekarze postanowili wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej i wszystko wskazuje na to, że sytuacja nie zmierza ku dobremu. O zakażeniu koronawirusem poseł Sanocki poinformował osobiście, zanim jego stan znacznie się pogorszył.

— Dopadł mnie COVID i z ciężkim zapaleniem płuc leżę w szpitalu w Opolu. Zostałem przyjęty w czwartek, trzy dni czekałem na wynik testów. Podtrzymuję wszystkie moje krytyczne uwagi na temat wariackiej i robionej na pokaz rzekomej ‚walki’ z COVIDEM. Trzymajcie kciuki, żeby mnie nie pożarło — pisał parlamentarzysta.

Zobacz również: Dziennikarz zbesztany podczas konferencji Strajku Kobiet. Odważył się zadać jedno pytanie [WIDEO]

Najnowsze fakty przekazał kolega Janusza Sanockiego, poseł na Sejm VIII kadencji Jerzy Jachnik.

— Proszę o modlitwę za posła VIII Kadencji Sejmu RP Janusza Sanockiego. Janusz przez 40 lat walczył o innych. Teraz potrzebuje nas. W dniu wczorajszym stan Janusza Sanockiego znacznie się pogorszył. Wczoraj został przewieziony ze szpitala w Opolu do Kędzierzyna-Koźla. Jest w śpiączce farmakologicznej pod respiratorem. Janusz bądź silny i przetrwaj — napisał na Facebooku.

Proszę o modlitwę za posła VIII Kadencji Sejmu RP Janusza Sanockiego. Janusz przez 40 lat walczył o innych. Teraz…

Opublikowany przez Jerzego Jachnika Środa, 2 grudnia 2020

źródło: wiadomosci.wp.pl

(Visited 368 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj