Krystyna Janda udostępniła grafikę z prezydentem Andrzejem Dudą i sprowokowała internautów do wielu komentarzy. Na fotografii, którą aktorka umieściła na Facebooku widać modlącego się prezydenta.

Celebrytka dołączyła również napis o następującej treści: „Pluj, kłam, oczerniaj, odbieraj godność, a potem udawaj przykładnego katolika. Jak ja się taką postawą brzydzę”. Do wpisu Jandy odniosła się na Twitterze Beata Mazurek, która napisała: „Ten ich wszechobecny język pogardy. Przegrywają wybory za wyborami, nie potrafiąc wyciągnąć wniosków. Za grosz szacunku i kultury. Ewidentnie lubią tarzać się w błocie. Mam wrażenie, że pani Janda uwielbia rolę błazna”.

Internauci byli w temacie bardzo podzieleni. Stąd obecność różnorodnych komentarzy.

— Wstyd, że polska artystka w taki podły i kłamliwy sposób wyraża się o prezydencie RP — czytamy w jednym z komentarzy.

— Kiedyś Panią nawet lubiłam, dziś nie interesuję się Panią, ale proszę nie nabijać się z Prezydenta, pokora daje więcej niż chciwość — czytamy w komentarzach na Facebooku aktorki.

— Pani Beato, znów odnoszę wrażenie, że pisze pani o swojej partii PiS. To Prezydent nie ma za grosz szacunku i kultury. Odbiera człowieczeństwo Polakom, którzy są innej orientacji seksualnej — komentowali internauci na Twitterze europosłanki PiS.

Gepostet von Potwory i Spółka am Sonntag, 26. Juli 2020

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 1 725 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Budka: "Morawiecki i sztab prezydenta Dudy mówią ciągle o seksie"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here