Dziennikarka Paulina Młynarska zamieściła kolejny, wymowny komentarz, w którym zaatakowała Prawo i Sprawiedliwość:

— Wam wyznaczył rolę kozła ofiarnego, życie w traumie, zmarnowanie życia — napisała.

Młynarska nigdy nie ukrywała swoich poglądów politycznych i aktywnie je wygłaszała. Gwiazda już wcześniej dawała o sobie znać i krytykowała wiele znanych osób, m.in. Kingę Dudę za to, że apelowała o szacunek do wszystkich Polaków nie zależnie od ich wyznania, wyglądu czy tego, kogo kochają, dopiero po zakończonej kampanii. Zwróciła uwagę na to, że wcześniej prezydent demonizował społeczności LGBT.

Młynarska ponownie uaktywniła się w sieci, tuż po wydarzeniach z obchodów rocznicy rozpoczęcia Powstania Warszawskiego. Wtedy funkcjonariusze policji interweniowali w mieszkaniu, z którego balkonu wywieszono tęczową flagę. Młynarskiej nasunął się tylko jeden słuszny wniosek, że jedyną szansą dla polskiej społeczności LGBT jest ucieczka z kraju.

— Nigdy nie sądziłam, że to napiszę! Przyjaciele, zwłaszcza młodzi LGBTQ+! Każdego dnia myślę o Was. Jeżeli to tylko możliwe, uczcie się języków, aplikujcie do pracy, do szkoły, piszcie do fundacji i innych organizacji pomagających w starcie za granicą i rozważcie wyjazd z Polski. Polska obecnie jest jak toksyczna totalnie dysfunkcjonalna rodzina, zarządzana przez niepoczytalnego, niezrównoważonego dziada, który terroryzuje i napuszcza na siebie jej członków. Wam wyznaczył rolę kozła ofiarnego, życie w traumie, zmarnowanie życia — ostrzegła dziennikarka.

Przeczytaj również:  "Rząd nie walczy z inflacją, tylko dorzuca do pieca inflacyjnego jak najwięcej paliwa" [+WIDEO]

Dodała, że obecna władza może wkrótce doprowadzić do rzeczy strasznych, takich jak wystąpienie ze struktur unijnych.

— Póki Polska jest w Unii Europejskiej, póki łatwo o papiery pobytowe (co może się zmienić zupełnie nieoczekiwanie), szukajcie sposobu, by znaleźć się tam, gdzie możecie żyć normalnie. Bez nagonki, strachu i wstydu. Gdzie za Wasze podatki, chronić się będzie Wasze bezpieczeństwo. Gdzie nie sięga władza polskiego zapijaczonego, zakłamanego, agresywnego dziada, tej nieszczęsnej kreatury, ofiary wielowiekowej przemocy, wiecznie szukającej słabszego, żeby go skopać za swoje krzywdy. Nie pomożecie mu. Szkoda Waszego życia — kontynuowała Młynarska.

W dodatku zapewniła, że Polacy z całą pewnością będą miło ugoszczeni za granicą.

— Świat jest wielki i pełen fajnych ludzi, którzy przyjmą Was z otwartymi ramionami, pomogą wyleczyć PTSD i będą wspierać. Trzymam za Was mocno kciuki, cokolwiek zdecydujcie — czytamy.

źródło: pudelek.pl

(Visited 6 607 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj