propolski.pl: Jana Shostak w TVN24

Jana Shostak: „Niezależnie czy to jest kobieta, czy mężczyzna, może chodzić ze stanikiem lub bez”. Internauci nie wytrzymali

Ostatio w mediach zrobiło się głośno za sprawą polsko-białoruskiej aktywistki Jany Shostak, która krzyczała podczas konferencji Roberta Biedronia. Tym razem wystąpiła na antenie TVN24 i zaskoczyła internautów śmiałą wypowiedzią na temat feminizmu i praw kobiet.

— Chodzi o feminizm. O to, że każdy i każda ma prawo do wszystkiego. Niezależnie czy to jest kobieta, czy mężczyzna, może chodzić ze stanikiem lub bez stanika — powiedziała na antenie Jana Shostak, komentując tym samym konkursy piękności, w których sama brała udział.

Warto przypomnieć, że aktywistka podczas konferencji prasowej Biedronia wystąpiła w bluzce bez stanika, co zbulwersowało wielu internautów.

Zobacz również: Zaskakująca wpadka Gduli. Wszystko przez jego oświadczenie majątkowe

— Może chodzić na obcasach lub nie, wolność dla wszystkich, taka realna — zaznaczyła Shostak.

Użytkownicy Twittera błyskawicznie zareagowali na wypowiedź polsko-białoruskiej aktywistki, która swoją postawą po raz kolejny sprowokowała do wielu komentarzy. Tak też stało się i tym razem. Internauci nie szczędzili gorzkich słów prawdy i wyśmiali całą sytuację m.in. pytając:

Czy ona tej bluzki nigdy nie zmienia?

Zobacz również: Kazik Staszewski: Martwi mnie marsz obecnej władzy w kierunku realnego socjalizmu [WIDEO]

źródło: wpolityce.pl

About the Author

2 thoughts on “Jana Shostak: „Niezależnie czy to jest kobieta, czy mężczyzna, może chodzić ze stanikiem lub bez”. Internauci nie wytrzymali

  1. To ja poszedłbym w poglądach głebiej, wszak podpaski może uzywać, lub nie czy to kobita czy chłop! /perskie oko/

  2. Ej to jak na białorusi TAKA SYTUACJA POWAŻNA to co ta kupa robi w polsce wydzierajac sie do mikrofonu robiac z siebie i reszty protestujacych bezmysle owce.

    Czy nawoływanie do agresii przeciw innym państwom nie jest w polsce czasem karane?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these