Do zaskakującej sytuacji doszło w Węgorzewie w woj. warmińsko-mazurskim. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego lokalnej komendy dokonali zatrzymania młodego mężczyzny. Zachowanie kierowcy szybko wzbudziło zainteresowanie policjantów.

O szczegółach poinformował rzecznik Policji Warmińsko-Mazurskiej. Kontrola miała miejsce ok. godziny 22. Kierowcą okazał się 20-letni mieszkaniec gminy Budry.

W czasie kontroli zatrzymany zachowywał się wyjątkowo podejrzanie. Był zdenerwowany i zawstydzony. Wtedy policjanci domyślili się, że coś ukrywa. Jak się okazuje, mieli rację.

Kryminalni zaczęli przeszukiwać 20-latka i odkryli żółte opakowanie od jajka niespodzianki. Po jego otworzeniu znaleźli w środku foliowy woreczek, a w nim biały proszek.

Funkcjonariusze zabezpieczyli także grudki w blaszanym pudełku. Młodzieniec przyznał, że znaleziona substancja to narkotyk, którego działkę zdążył zażyć po południu. Mieszkaniec Budry może odpowiedzieć nie tylko za posiadanie narkotyków, ale również za prowadzenie auta pod wpływem środków odurzających.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy sondaż. Zjednoczona Prawica niekwestionowanym liderem! KO coraz bardziej traci. W Sejmie pięć ugrupowań

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Minister Niedzielski o paszportach covidowych. Co dalej ze stanem epidemii?

źródło: policja, o2.pl

(Visited 233 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj