propolski.pl: Klaudia Jachira odgraża się Putinowi

Jachira grozi pięścią Putinowi z mównicy sejmowej. „Aleksiej, to dla ciebie” [WIDEO]

Klaudia Jachira nie ukrywa swojej niechęci do Władimira Putina. Posłanka ma dość polityki prezydenta Rosji i podczas ostatniego wystąpienia w Sejmie zagroziła mu pięścią. Wystosowała również ciepły apel do rosyjskiego opozycjonisty.

— Uwolnij Nawalnego! — zawołała Jachira, grożąc prezydentowi Rosji pięścią.

We wtorkowym wystąpieniu parlamentarzystki nie zabrakło wulgarnych komentarzy, które sama zacytowała. Znalazła je pod swoimi wpisami w mediach społecznościowych i podkreśliła, że została niesprawiedliwie potraktowana przez TVP.

— Koniec cytatu. Od dwóch lat TVP wmawia ludziom, że to moje słowa. Tymczasem są to cytaty, komentarze pod moimi postami, które przytoczyłam, żeby pokazać, jak okrutni jesteście wy — mówiła Jachira.

Zobacz również: Piotr Müller o obostrzeniach: Będziemy odmrażać w odwrotnej kolejności

Posłanka przytoczyła krótką refleksję na temat tych osób, który zamieściły hejterskie komentarze. Powiedziała, że to „armia trolli na usługach partii rządzącej”.

— PiS nas dzieli, skłóca, a w końcu stara się nas zniszczyć — oświadczyła posłanka opozycji.

Na podsumowanie postanowiła zaprezentować swoje umiejętności aktorskie: — Na koniec chciałam się zwrócić na Wschód, tam, gdzie z niepokojem patrzą się teraz obywatele wolnego świata — wyjaśniła.

źródło: wiadomosci.radiozet.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these