Jacek Jaśkowiak to jeden z kandydatów do prawyborów z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Decyzję o jego starcie ogłoszono praktycznie w ostatnim momencie.

Jacek Jaśkowiak bardzo ambitnie podchodzi do swojego zadania i obiecuje wspaniałe zmiany dla wszystkich Polaków. W rozmowie z TVN24 rywal Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zdradził swoje plany.

— Chciałbym być takim prezydentem Rzeczypospolitej, jakim jestem prezydentem Poznania. Miasta, w którym wszyscy mają się czuć dobrze, niezależnie od tego, czy są biedni, czy bogaci. Czy są młodzi, w średnim wieku, czy są seniorami — powiedział Jacek Jaśkowiak.

Nazwisko kandydata długo utrzymywane było w tajemnicy. Jak przekazał Grzegorz Schetyna, nazwisko Jaśkowiaka dotarło w kopercie, która została otworzona po wyznaczonym terminie. Prezydent Poznania zapewnił, że do startu w wyborach namawiano go już w poprzednim roku.

—  Rozmawiali ze mną przedstawiciele świata kultury, sztuki, nauki — tłumaczył polityk.

Jaśkowiak wyjaśnił, że jeżeli prawybory w KO wyłonią silniejszą kandydaturę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, to „będzie ją wspierał z całych sił”.

Dodał, że obecny prezydent Andrzej Duda łamie konstytucję i z tego powodu należy go postawić przed Trybunałem Stanu. Sam będzie walczył o przywrócenie godności urzędu prezydenta RP oraz powstrzymanie dewastacji państwa”.


źródło: rp.pl 

(Visited 38 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj