Piosenkarka Iwona Węgrowska padła ofiarą oszustów. Artystka wyjawiła, że przestępcy przekonali ją do kroku, w wyniku którego przekazała im dostęp do swojego konta bankowego.

W efekcie została bez środków do życia. Węgrowska próbuje teraz ostrzec innych przed popełnieniem podobnej wpadki.

O szczegółach poinformował serwis Pomponik, który przekazał, że Iwona Węgrowska została okradziona. Gwiazda postanowiła opowiedzieć o tym, w jak perfidny sposób została oszukana.

Iwona Węgrowska ostrzega internautów

Artystka otrzymała sms z linkiem do płatności. Z treści wynikało, że jak najszybciej powinna zrobić dopłatę w wysokości 4 zł. Węgrowska uwierzyła, że sms został wysłany przez prawdziwą instytucję.

Kiedy kliknęła w link została przeniesiona do bankowości internetowej. Wówczas oszuści uzyskali dostęp do jej loginu i hasła.

– Uważajcie na tego typu wiadomości! Ja niestety zostałam OKRADZIONA! Oszuści wyczyścili mi konto! Uwierzyłam, że mam niedopłatę 4 zł i zrobiłam przelew, udostępniając swój login do banku – przestrzegła Iwona Węgrowska.

– To jest skandal i brak słów na to wszystko, co się dzieje! Sprawę zgłosiłam oczywiście na policję! Jaki człowiek jest głupi i naiwny. Nigdy nie myślałam, że mnie to spotka! Mam wszystkiego dość! Ręce mi dziś opadły – zamartwiała się artystka.

Przeczytaj również:  Polacy muszą coraz mocniej oszczędzać. Nie jest kolorowo

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marek Jakubiak nie ma złudzeń: Niemcy wiedzieli, że wojna na Ukrainie wybuchnie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robert Winnicki stracił cierpliwość: „Polacy przyjmują uchodźców, dają broń, ponoszą koszty a Ukraińcy…”

źródło: Instagram

(Visited 681 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj