Sędzia Trybunału Konstytucyjnego i była posłanka PiS Krystyna Pawłowicz jest powszechnie znana z ostrych wypowiedzi publikowanych w mediach społecznościowych. Powodem kolejnych „internetowych zapasów w błocie” okazał się być artykuł poświęcony wyglądowi dziennikarki TVN Moniki Olejnik.

W Internecie ukazał się tekst pod niecodziennym tytułem: „66-letnia Monika Olejnik wygląda jak licealistka. Ćwiczy i zdrowo je. Zobaczcie, jak gotuje”. Na nagłówek stawiający tak śmiałą tezę szybko zareagowała była posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz, która – jak sama przyznaje – jest zaledwie 4 lata starsza od Olejnik. Była parlamentarzystka partii Jarosława Kaczyńskiego opublikowała na Twitterze zdjęcie dziennikarki TVN z podpisem „Licealistka…”.

„Jakież to prymitywne”

Błędy sędzi TK wytknął m.in. dziennikarz radia TOK FM Piotr Maślak.

Ja w to nie wierzę. Jakież to prymitywne Pani sędzio TK Krystyno Pawłowicz co Pani wyprawia!” – odpowiedział byłej posłance.

Zachowanie sędzi TK nie spodobało się także Rafałowi Ziemkiewiczowi.

Przeczytaj również:  "Rzygać mi się chce". Lempart krzyczy pod domem Kaczyńskiego [WIDEO]

„Powinna być taka ustawa, wskazująca stanowiska (w tym sędziowie TK) które traci się z mocy prawa za samo otwarcie konta w spolecznosciówkach” – skomentował w sieci.

Na krytykę ze strony dziennikarzy Krystyna Pawłowicz postanawia odpowiedzieć w dobrze wszystkim znany sposób – Piotr Maślak zostaje nazwany „kłamczuchem”, zaś u Ziemkiewicza profesor dopatrzyła się bycia „megalomanem”. Obu zarzuciła również „robienie na Twitterze gównoburzy”.

Nie będę się odnosił do kłamstw i manipulacji. Ja Pani szczerze i głęboko współczuję. Naprawdę. Potrafię sobie wyobrazić jak Pani jest ciężko na codzień” – odpowiada dziennikarz radia TOK FM.

CZYTAJ TEŻ: Duda zalicza wpadkę podczas wpisywania do księgi kondolencyjnej. „Czasem jednak musi ściągać” [+WIDEO]

CZYTAJ TEŻ: Awaria symbolu Wielkiej Brytanii tuż przed pogrzebem Elżbiety II

„Najuprzejmiej zwróciłem uwagę sędzi Pawłowicz, że jej zamiłowanie do internetowych zapasów w błocie, delikatnie mówiąc, nie licuje z godnością sędziego TK. W odpowiedzi nazwała mnie „megalomanem” – dodaje Ziemkiewicz. Zauważa przy tym, że inflacja i braki węgla szkodzą rządom PiS, ale zachowania prezentowane przez Pawłowicz szkodzą bardziej.

Przeczytaj również:  Poważny wypadek w pow. Grójeckim. Kilka osób rannych

Źródło: Twitter

(Visited 192 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj