W piątek media obiegło zaskakujące nagranie, na którym widzieliśmy, jak grupa obywateli natarczywie zaczepiała ministra Niedzielskiego pod jego własnym mieszkaniem.

W piątek 21 maja grupka osób spotkała się pod blokiem szefa resortu zdrowia i zadała mu kilka pytań. Gdy Niedzielski próbował ich uniknąć i pojechał windą na wyższe piętro, Polacy wbiegli za nim po schodach. Całe zdarzenie uwieczniono za pomocą telefonów komórkowych i kamery. Nagranie błyskawicznie obiegło media społecznościowe.

Wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj. Nie raz, nie dwa czytamy pod krótkim wideo.

Jeden z obecnych na miejscu mężczyzn zapytał ministra zdrowia: Dlaczego Pan ucieka przed obywatelami, dlaczego jesteśmy tak traktowani?

Ostatecznie Niedzielski wyciągnął telefon, by zadzwonić po policję: Będzie pan policję na obywateli wzywać? zapytał jeden z uczestników.

Kiedy na miejscu zjawił się policyjny patrol, sprawcy najścia zdążyli już się oddalić.

Przed godz. 20 wpłynęło do nas zgłoszenie od ministra zdrowia, że pod jego adresem zamieszkania zebrała się grupka osób, która zachowuje się wobec niego natarczywie. Patrol dojechał na miejsce po kilku minutach, jednak te osoby zdążyły się oddalić zrelacjonował Rafał Retmaniak ze stołecznej policji.

Przeczytaj również:  Naczelny propagandysta Kremla nie wytrzymał. Grozi Berlinowi zniszczeniem [WIDEO]

Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia i współczucia dotyczące wczorajszej sytuacji. Zostałem objęty ochroną. Podjęte zostaną również kroki prawne. Bezmyślna agresja nie może zdominować naszego życia publicznego i pozostać bez reakcji podkreślił polityk.

Zobacz również: Wściekli obywatele pod drzwiami mieszkania Niedzielskiego. Minister zadzwonił na policję! [WIDEO]

Źródło: DoRzeczy.pl

(Visited 1 378 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. powinien być silnie chroniony w więzieniu w oczekiwaniu na wyrok podobnie jak morawiecki tusk czy szumowski, Braun dobrze go podsumował

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj