Niedawno media obiegło nagranie, na którym widać, roztańczoną premier Finlandii Sannę Marin, która bawi się ze swoimi znajomymi. Filmik wywołał powszechne oburzenie. Komentarz w jego sprawie zostawili również Donald Tusk i Janina Ochojska.

36-letnia Sanna Marin to premier Finlandii. Kiedy obejmowała tę funkcję w 2019 r., była najmłodszą szefową rządu na świecie.

17 sierpnia do sieci trafiło nagranie, na którym widać ją na imprezie ze znajomymi.

– Tańczyłam, śpiewałam, bawiłam się, robiłam rzeczy legalne. Mam życie zawodowe, rodzinne, a także czas wolny, który spędzam z przyjaciółmi. Prawie tak samo, jak inni w moim wieku – wyjaśniła Sanna Marin.

Sprawa Sanny Marin. Jest komentarz Tuska i Ochojskiej

Przedstawiciele opozycji również powiedzieli, co myślą o zachowaniu fińskiej premier.

– Nie rozumiem oburzenia związanego z Sanną Marin. Fakt, że jest premierem, nie zabrania jej być pogodną kobietą, potrafiącą prywatnie bawić się z przyjaciółmi. Szczerze mówiąc, wolę taką pełną życia i szczerą premier niż »naszego« będącego jej odwrotnością – powiedziała Janina Ochojska.

– Widziałem tak brzydkie zdjęcia tańczących facetów, trzymających się za ręce u księdza Rydzyka. W sensie estetycznym jest to nie do porównania – dodał lider PO Donald Tusk na antenie TVN24.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Śmiszek wywołał burzę i obraził Polaków: „A polskie kołtuństwo oburzone”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rafał Ziemkiewicz: „To się dopiero zacznie polactwo budzić”

źródło: TVN24, wprost.pl

(Visited 279 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj