Najnowszy sondaż Social Changes nie pozostawia złudzeń. Koalicja Obywatelska, która po powrocie Donalda Tuska do krajowej polityki zaczęła chwilowo odrabiać straty, teraz ponownie osłabła na rzecz Polski 2050 Szymona Hołowni.

Te dwie formacje coraz bardziej skracają do siebie dystans. Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z poparciem 34 proc. respondentów.

Znajdująca się na drugim miejscu Koalicja Obywatelska zdobyłaby 23 proc. głosów ankietowanych. Na tle innych ugrupowań zaczęła zyskiwać Polska 2050 Szymona Hołowni, która może obecnie pochwalić się 21 proc. głosów.

Z najnowszego sondażu wynika również, że do Parlamentu dostałaby się jeszcze Konfederacja oraz Lewica, zdobywając kolejno 8 i 7 proc. uznania ze strony respondentów. Do Sejmu nie dostałoby się PSL-Koalicja Polska oraz ruch Kukiz’15. Badani na oba ugrupowania oddaliby zaledwie po 3 proc. głosów.

Zobacz również: Jackowski zobaczył w Polsce… getta? Jasnowidz pozostaje jednak ostrożny: „Mam nadzieję, że to bzdura”

Zobacz również: Tak potraktowano Tuska w Nakle. To nagranie mówi wszystko [WIDEO]

źródło: tvp.info, wpolityce.pl

(Visited 255 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Czarnek zmiażdżył Tuska: "Tylko chory i obłąkany z nienawiści umysł może dokonywać takich dopowiedzeń"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj